CS:GO silahı nasıl satılır?

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Silahımın üstünde 3 bin liralık sticker var bunu kaç paraya elden çıkarabilirim ve koleksiyoncu nasıl bulabilirim bunu satıcak? Sticker Kennys'in olduğu için silahi iyi bir fiyata satabilirim gibi geldi.

ghjghjghj.png

fghf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkartmaları ayırıp satamazsınız zaten sahip olduğunuz skin de kötü bir skin normal fiyatının üstüne satamazsınız.
Çıkartma 3000 TL. Normal bir şekilde fiyatının üstüne satamaz ama koleksiyoncularla iletişime geçerse iyi bir takas veya satış yapabilir.
Türkiye için iyi satış. Onla için 350 dolar gibi bir şey.

Çıkartmaları ayırıp satamazsınız zaten sahip olduğunuz skin de kötü bir skin normal fiyatının üstüne satamazsınız.

Çıkartıp satılmayacağını biliyorum zaten arkadaşımda da aynı skin farklı kişinin stickeri vardı 600 TL civvarına elden çıkardı benim stickerim daha pahalı bence satılacağını düşünüyorum

Hocam Anomaly ile iletişime geçmenizi öneririm.

Sosyal medya hesabı varsa buraya yazabilir misin acaba

Çıkartıp satılmayacağını biliyorum zaten arkadaşımda da aynı skin farklı kişinin stickeri vardı 600 TL civvarına elden çıkardı benim stickerim daha pahalı bence satılacağını düşünüyorum

Sosyal medya hesabı varsa buraya yazabilir misin acaba
Hocam siz takas isteği atın. Buyrun sosyal medya hesaplarından biri. https://twitter.com/anomalyskins

Hocam Anomaly ile iletişime geçmenizi öneririm.
Çıkartma 3000 TL. Normal bir şekilde fiyatının üstüne satamaz ama koleksiyoncularla iletişime geçerse iyi bir takas veya satış yapabilir.
Türkiye için iyi satış. Onla için 350 dolar gibi bir şey.
Hatıra olduğu için stickerlerin bir değeri yok. Bilip bilmeden arkadaşa yanlış bilgi vermeyin.
resim_2020-11-05_142854.png

Tamam teşekkürler başka koleksiyoncu biliyorsanız söyleyebilirsiniz
Koleksiyoncu? Skinin değeri neredeyse 2 TL. O stickerlerin fiyata etkisi yok.

Hatıra olduğu için stickerlerin bir değeri yok. Bilip bilmeden arkadaşa yanlış bilgi vermeyin.
Eki Görüntüle 727001

Koleksiyoncu? Skinin değeri neredeyse 2 TL. O stickerlerin fiyata etkisi yok.
Ben çok bilmiyorum. 3000 TL'yi görünce "Oha çok değerli olmalı" dedim. Çok bir bilgim yok pazar ile alakalı.

Geri
Yukarı