CS:GO silmeyi düşünüyorum

• Konuyu başlatan Mecra
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 326

Mecra

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar basit diye bu oyunu seviyordum ama rank yükseldikçe sinir olmaya başlıyorsunuz.
Takım kuruyorum herkeste belki 8-10 rozet var maça giriyoruz öndeyiz sonra maçı kaybediyoruz bakıyorum Silver gibi oynuyorlar.
Sinir bozuyor sizde ciddiye alıp mı oynuyorsunuz bilmiyorum ama sinirimi bozdu birkaç gündür.
Adam gibi takımın yoksa yazı tura resmen.
PUBG dönmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar basit diye bu oyunu seviyordum ama rank yükseldikçe sinir olmaya başlıyorsunuz.
Takım kuruyorum herkeste belki 8-10 rozet var maça giriyoruz öndeyiz sonra maçı kaybediyoruz bakıyorum Silver gibi oynuyorlar.
Sinir bozuyor sizde ciddiye alıp mı oynuyorsunuz bilmiyorum ama sinirimi bozdu birkaç gündür.
Adam gibi takımın yoksa yazı tura resmen.
PUBG dönmeyi düşünüyorum.

Bize danışmak istediğin veya paylaşmak istediğin şeyi tam olarak anlamış değilim?

En son 8. Sınıfta bu oyunu oynamıştım. Son gelen güncellemeler ile internet üzerinde resimlerini gördüm o oyunun ana menüsünü ne hale getirmişler.

Hocam sana katılıyorum. Ama en gerçekci savaş oyunlarından birisi. Ben böyle bir oyun görmedim. 4 kişi oyuncuyu at diyor normalde atması lazım. Ama atmıyor. Sonuçta isteyen oynar istemeyen oynamaz. Ama ara vermek iyi oluyor bunuda diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı