CS:GO Silver 4'den rank atlamıyor

LastRienn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, CS de 18 maçtır kazanıyorum Silver 4'den diğer kademeye atmadı. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazandığınız maçlarda kill gibi durumlar etkilidir örneğin edo sayınıza göre size bir elo verecektir
Tam hatırlamıyorum ama ya öldürme ya da öldürme/ölme oranınında bir etkisin olması lazımdı
Yani 3 5 kill ile 18 maç kazansanız da çok fazla bir etki göremeyeceğinizi düşünüyorum.

Bu CS'nin sistemini kendi Valve çalışanları bile adam akıllı bilmiyor bence 10 maç attım yoldaşta en kötü edo m 8 oyunları taşıyan bomba kuran defuse yapan benim 10 maçı da kazandık sonuç olarak 10 maçtan önce de seçkin usta gümüş 5 Ti 10 maçtan sonrada seçkin usta gümüş 5 olmaz olsun böyle lig atlama sistemi bir maç kaybetsek hemen düşürür ama çıkartmıyor.

Kazandığınız maçlarda kill gibi durumlar etkilidir örneğin edo sayınıza göre size bir elo verecektir
Tam hatırlamıyorum ama ya öldürme ya da öldürme/ölme oranınında bir etkisin olması lazımdı
Yani 3 5 kill ile 18 maç kazansanız da çok fazla bir etki göremeyeceğinizi düşünüyorum.

Her maç 20 kill üzeri alıyorum ama :)

Geri
Yukarı