Cs Go sistemi kilitliyor

Hyjal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun donuyor 4. 5. resetten sonra şansıma düzelirse düzeliyor bu hatanın çözümünü bulamadım. Hiç birşey yapamıyorum görev yöneticisi - alt tab vs hiç biri açılmıyor illa ki reset atmam gerekiyor ve bu problem sadece cs go da var. Makine içi tertemiz kaymak gibi zaten yeni makine bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? 650 watt da güç kaynağım var.

1. Sistemini detaylı yaz.
2. Windows 10 64 bit kur.
3. Bios güncel mi. ?

8.1 var konu işletim sistemi olsa bütün oyunlarda yapmaz mı? sadece cs go da bu problem oluyor. Sistem orta düzeyin biraz üstünde i5 6600 k - 980 ti - 16 gb ram var bilgisayarda bios'ta güncel.

Steam Kütüphane/CS GO üstüne sağ tık/Özellikler/Yerel Dosyalar/Dosya Bütünlüğünü kontrol et öyle dene bi.
Söylediğinizi yaptım 1 tane dosya bozukmuş yerine indirdi belkide ondan kaynaklıydı bilemiyorum. Bir kaç gün içinde tekrar hata verirse veya düzelirse buradan bilgilendirme yapacağım.

Son düzenleme:
Grafik ayarlarında sıkıntı olabilir. Mesela bir ayarı düşükte bir ayarı yüksekte oynatmaktan kaynaklı olabilir.

Birde şunu denesene Steam'in klasörüne gir Steam.exe ve SteamApps klasörleri hariç diğer hepsini sil sonra Steam.exe'den Steam'i tekrar açıp dener misin?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı