Çözüldü CS:GO siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selamlar, şu aralar CS:GO ile ilgili birçok sıkıntılar çekmekteyim. Bazılarını çözdüm fakat şimdi de oyuna giriyorum, ekran büyüyor ki bu zaten oyunun açılması için olması gerekiyor diye biliyorum çözünürlük düşük olduğu için. Her neyse ilk başta ekran siyah oluyor, sonra mouse imleci çıkıyor ve birkaç saniye sonra kayboluyor. O kaybolduktan sonrada FPS değerlerim gözüküyor fakat oyun açılmıyor, hep siyah ekranda kalıyor. Ne kadar beklesem bile yine aynı şekilde kalıyor. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Anladığım kadarıyla masaüstü çözünürlüğün ile CS:GO çözünürlüğün farklı. İkisini aynı yapıp açmayı dener misin? Eğer bu dediğim çalışmaz ise oyunu çerçeveli halde başlatmayı da deneyebilirsin.

Başıma bugün geldi, ve şu an kullandığım çözünürlüğü 1-2 haftadır kullanıyorum.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrular mısınız?

Hiçbir işime yaramadı dostum yine aynı bir şekilde kalıyor.
Sorunu çözdüm, konsolu açıp " disconnect " yazmanız yeterli olacaktır.
Anladığım kadarıyla masaüstü çözünürlüğün ile CSGO çözünürlüğün farklı. İkisini aynı yapıp açmayı dener misin. Eğer bu dediğim çalışmaz ise oyunu çerçeveli halde başlatmayı da deneyebilirsin.

Anladığım kadarıyla masaüstü çözünürlüğün ile CS:GO çözünürlüğün farklı. İkisini aynı yapıp açmayı dener misin? Eğer bu dediğim çalışmaz ise oyunu çerçeveli halde başlatmayı da deneyebilirsin.

Başıma bugün geldi, ve şu an kullandığım çözünürlüğü 1-2 haftadır kullanıyorum.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrular mısınız?

Hiçbir işime yaramadı dostum yine aynı bir şekilde kalıyor.
Sorunu çözdüm, konsolu açıp " disconnect " yazmanız yeterli olacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı