Çözüldü CS:GO siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

tonbaligi

Hectopat
Yer
Mersin
Bununla ilgili bu sitede olan konulara baktım ve hiçbirinde benim ki gibi bir sorun olduğunu görmedim. CS:GO açılırken hiçbir sorun yok. Yaklaşık 30 saniye sonrada atıyor. Oyunu silip geri yükledim belki dosyalarda falan hata vardır diye fakat yine atmaya devam ediyor. Atıyor alttaki çubukta gözüküyor oyunun açık olduğu (o çubuğun ismini bilmiyorum) kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor görev yöneticisini açıyorum fareyi çubuktan yukarıya doğru ilerletince mouse gözükmüyor bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor bu da çok uzun sürdüğü için en fazla 4 kere deneyebildim. Bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Çözüm
Sorunum çözüldü. Windowed'a aldım, sonra geri tam ekran yaptım. Hepinize teşekkürler.
Klasik bir cevap olacak ama virüs olabilir mi? Bir virüs taramasından geçirir misiniz sisteminizi? Virüsü bulmaz ise bir format atabilirsiniz yani oyunu oynamak istiyorsanız..

Daha yeni format attım. Ortalama 1, 5 hafta oldu. Virüs olduğunuda düşünmüyorum. Antivirüs programıda var.
Klasik bir cevap olacak ama virüs olabilir mi? Bir virüs taramasından geçirir misiniz sisteminizi? Virüsü bulmaz ise bir format atabilirsiniz yani oyunu oynamak istiyorsanız..
Muhtemelen ekrana mouseyi geçiremediğim için olduğunu söylüyorsunuz ama başka hiçbir yerde bunu görmedim. Başka bir çok oyun oynuyorum ama aynı sorunla karşılaşmıyorum da.

Format at en basitinden.
Görüntü alamayan adama format at diye çözüm mü olur. Bilmiyorsan yorum yapmak zorunda değilsin. @tonbaligi Steam'a gir başlatma seçeneklerine -windowed ekle sorunun çözülür. Bundan sonrasında 4:3 ya da 16:9 çözünürlükte oyunun çalıştığı bir aralık bulun. Sorununuz düzelmiştir iyi günler...

Sorunum çözüldü. Windowed'a aldım, sonra geri tam ekran yaptım. Hepinize teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı