Çözüldü CS:GO Fatal Error: Failed to connect with local Steam client process!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Dediğim gibi, o hâlde eski bir sürümdeki sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz. Yine olmazsa paneli kurcalayın derim. İlla bir şeyler çıkmalı.
Aslında Steam'de problemler oluşturuyor. Daha önce şu iki hatayla da karşılaştım:

"fatal error failed to connect with local steam client process"
"failed to lock vertex buffer in cmeshdx8 lockvertexbuffer csgo"

Çözüm
CS:GO'ya dosya bütünlüğü doğrulaması yaptın mı? Steam'i zaten yeniden yükledik.

Bir de Steam'i yönetici olarak çalıştırıp dener misin? CS:GO'da yönetici olarak çalıştırma varsa onu kaldır.
Dediğim gibi, o hâlde eski bir sürümdeki sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz. Yine olmazsa paneli kurcalayın derim. İlla bir şeyler çıkmalı.

Sorun zaten sürücünün aşırı eski olması gibi.

NVIDIA kartın için güncelleme gelmiyor artık sanırım: 23.21.13.9135
Intel için güncelleme var mı? 19.05.2016 tarihli 9.17.10.4459 sürümünü kullanıyorsun...
Dediğim gibi benim bilgisayara o zaman bulaşan virüs format atıldığı halde silinmiyordu diski biçimlendirdiğim halde. Kesin değil ama tarama yapıp aradan çıkartmaktan zarar gelmez.
Bro tamam, anladık. Formatla silinmeyen virüs sizin PC'nize bulaşmaz yani. Kim size UEFI Rootkit atısn?

Sorun zaten sürücünün aşırı eski olması gibi.

NVIDIA kartın için güncelleme gelmiyor artık sanırım: 23.21.13.9135
Intel için güncelleme var mı? 19.05.2016 tarihli 9.17.10.4459 sürümünü kullanıyorsun...
Evet, NVIDIA en son sürüm.
Intel için Windows 10 desteği normalde yok, Windows Update kataloğu ile gönderilen paketi kurdum. Önceki zamanlarda yaptığım (yaklaşık 2 yıldır) tüm sürücü güncellemelerini aynı olduğu gibi yaptım, o zamanlar sorun oluşturmuyordu.

Yeni log, "fatal error failed to connect with local steam client process" hatası:

Nahimic'i sil ve tekrar dene/rapor al.
Oyun SSD üzerine kurulu, o da kıllandırdı; kontrol ettim ama onluk bir şey yok gibi:
Screenshot_1.png

Nahimic kaldırdıktan sonra log: Logfile - nahimic.rar

Yeni konular

Geri
Yukarı