CS:GO Skin Changer ile VAC Ban Yenir mi?

Nigtslife

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Cs:GO'da skin changer adlı dll'yi kullanıyorum ve oyuna inject ediyorum ve silahlarımı istediğim görünüşe getirebiliyorum (Asiimov vb). Ama vac yemekten de korkuyorum. Paylaşan adam oyun dosyalarını değiştirmiyor diyor o yüzden vac yemezsiniz diyor. Arkadaşım elimde normal awp görüyor ama ben kendim Starttrak'lı asiimov görüyorum. Vac ban yer miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna bir dosya inject ediyorsunuz bu tarz değişiklikler ve hatta dosya eksiklikleri yüzünden VAC ban yiyen insanlar var ki bence Valve para vermeden bu skinleri kullanmanızı istemez bir an önce dll kulanımını bırakın derim. İyi günler...

Dll yi hemen kaldır. Belki Facebook'takı CS:GO PRO sayfasını biliyorsundur. Onların baya köklü bir serverı vardı. Bu silahlara istediğin skini koyma komutu olan !ws yüzünden ban yedi güzelim server. Valve skinler paralı olduğu için buna ban atıyor.

Üzgünüm ama eğer hile imzası vac sistemlerine geçtiğinden itibaren hileyi 1 sn bile kullandıysan VAC ban yiyeceksin. Şu anda yemediysen ilerde de yemeyeceğin anlamına gelmez. VAC banlar gecikmelidir. 2 gün içinde de 1 yıl içinde de vac ban yiyebilirsin, hile kullanmadığın halde. Çoğu kişi hile kullanmadan VAC ban yedim diye Sosyal'de yakınıyor ama aslında hepsi denemk için hile indiriyor ve gecikmeli VAC yasaklamasını hile kullanmadığı bir zamanda yiyiyor.
Son olarak dll enjekte ederek kullanılan hackler en kolay tespit edilen ve VAC yasaklamasını en hızlı getiren hacklerdir.

Serverlardaki ''!knife'' ve ''!ws'' komutuda kaldırıldı bence ban yeme riskiniz dahada artmış olabilir, kaldırmanızı tavsiye ediyorum.

İnsanları yanlış yönlendirmeyin efendim(her ne kadar iyi niyetli olsanız da), kullandığınız hileyi enigma ile koruduysanız ve dedected olmadıysa ban yemezsiniz, ancak bu riski almaya da değmez. Bana kalırsa hile dosyalarınızı hemen silin ve oyununuzu düzgünce oynayın. İlla o skinlerle oynamak istiyorsanız warzone csgo'yu indirin orda oynayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı