CS:GO Skin Düşürme Oranı Neden Düşük?

thegeneral

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Teknolojisi
Arkadaşlar CS:GO'da oynuyorum fakat çok zor olasılıkla kasa ve level atladığımda her seferinde grafiti veriyor. CS:GO'yu ilk oynadığım zamanlar silah skini düşüyordu fakat şu an grafiti veya zor olasılıkla kasa düşüyor.
Silah skini neden düşmüyor beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aydınlatayım;

Amaç daha fazla para kazanmak.

Siz internette kutu açılış videoları izleyeceksiniz, Valve tarafından çoğu reklam amaçlı verilmiş olan bıçaklar, Dragon Lore skinler sizi cezbedecek. Daha fazla kutu açacaksınız, çıkmadıkça daha fazla açacaksınız. Tamamen kısır döngü. İllaki nadiren de olsa bıçak çıkıyor, ama bunun oranı %0,00001 civarı.

Oyunun satışından elde edilen kârın belkide 5 katı parayı bu kasa olayından kazanıyorlar. Herkese çıksa Valve taş mı yiyecek, değil mi :yokartık:

Mantıken olcak bir şey değil. Sana her el 5tl lik skin düşürse o skinin değeri kalmaz. Herkese bıçak verse en ucuzu 200-250 TL olmaz. Pazar payı en fazla olan oyun sanırsam. Skinlerin bu kadar etkin kullanıldığı başka oyun yok. Kimse bu geliri kaybetmek istemez.

Doğru diyorsunuz fakat ben zaten bıcak,dragon lore veya pahalı bir silah demiyorum.
1-2 tl'lik skin düşse yeter ama o bile düşmüyor ?
bu olayı anlatmaya çalışıyorum

Oyunu bi para kaynağı olarak görmemen için olabilir. Ve aynı şekilde herkese 1tl lik eşya düşse o eşyanın değeri de azalır. Ne kadar çok olursa o kadar az para demek.

Kesin verilen skinler için 3-4 Ayda bir çıkan Operasyon paketlerini satın alman gerekiyor.
Onlardan çıkan skinler çok kaliteli değil. Kasa açmaya yönelten bir kumar sistemi oynayan oyuncularda buna alışınca artık işi ticarete dökenleri görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Doğru diyorsunuz fakat ben zaten bıcak,dragon lore veya pahalı bir silah demiyorum.
1-2 tl'lik skin düşse yeter ama o bile düşmüyor ?
bu olayı anlatmaya çalışıyorum
oyundan daha geçen 10 tl'lik eşya düştü bu eşya düşmesi aslında bazı şeylere göre şans ama birde düşme şansını artıran bir faktör varki o faktörde level, level artıkça çavuş falan yazıyor ya yanlış hatırlamıyorsam 21 levelde yani seviyede drop yazıyor ozaman drop düşme şansın artıyor diye biliyorum seviyeyi tam hatırlamıyorum ama 20 lerde olabilir.

oyundan daha geçen 10 tl'lik eşya düştü bu eşya düşmesi aslında bazı şeylere göre şans ama birde düşme şansını artıran bir faktör varki o faktörde level, level artıkça çavuş falan yazıyor ya yanlış hatırlamıyorsam 21 levelde yani seviyede drop yazıyor ozaman drop düşme şansın artıyor diye biliyorum seviyeyi tam hatırlamıyorum ama 20 lerde olabilir.
Her hafta 1 kere kesin drop düşürme şansın var.

Aydınlatayım;

Amaç daha fazla para kazanmak.

Siz internette kutu açılış videoları izleyeceksiniz, Valve tarafından çoğu reklam amaçlı verilmiş olan bıçaklar, Dragon Lore skinler sizi cezbedecek. Daha fazla kutu açacaksınız, çıkmadıkça daha fazla açacaksınız. Tamamen kısır döngü. İllaki nadiren de olsa bıçak çıkıyor, ama bunun oranı %0,00001 civarı.

Oyunun satışından elde edilen kârın belkide 5 katı parayı bu kasa olayından kazanıyorlar. Herkese çıksa Valve taş mı yiyecek, değil mi :yokartık:
Konu biraz sapacak ama imzanı binary kod olarak çevirdim uzun bir şey bekliyordum.

Geri
Yukarı