CS:GO skin fiyatlarını anlamadım

Daha almadim oradan. Nasıl alayım bu şu anki yer güvenli değil mi? Ne fark var arasında.
Güvenli, ama genelde fazladan fiyat biçiyorlar hep. Skinin aşınması düşükse, üstünde çıkartma varsa hepsi fiyata yansıyor CS Money piyasasında.

Baktığın eşyaların fiyatı zaten normal, StatTrak fabrikadan yeni çıkmış AUG Momentum. Çok AUG Momentum almak istiyorsan StatTrak'siz az aşınmış olanını al, 50 küsur TL.

Güvenli, ama genelde fazladan fiyat biçiyorlar hep. Skinin aşınması düşükse, üstünde çıkartma varsa hepsi fiyata yansıyor CS money piyasasında.

Baktığın eşyaların fiyatı zaten normal, stattrak fabrikadan yeni çıkmış AUG momentum. Çok AUG momentum almak istiyorsan Stattrak'siz az aşınmış olanını al, 50 küsur TL.

Hayda bu ne şimdi ne demek bu ya.

Dosya Ekleri

• 20211011_004709.jpg
    20211011_004709.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 56
Dediği tarih geldiği zaman kullanacak mıyım?
Hocam galiba hesabınız yeni ve guardını yeni açtınız bu yüzden size bekleme süresi veriyor. Bu bekleme süresi 25 Ekim saat 13.53 de bitecek.

Peki bu ban gibi bir şey mi? Eger oyle. İse saçma değil mi? Hiçbir şey yapmadan ban yiyorsun mobil uygulamasını yükledim bugün onla bir alakası olabilir mi acaba?

Dediği tarih geldiği zaman kullanacak mıyım?

Peki bu ban gibi bir şey mi? Eger oyle. İse saçma değil mi? Hiçbir şey yapmadan ban yiyorsun mobil uygulamasını yükledim bugün onla bir alakası olabilir mi acaba?
Ban değil güvenlik koruması. Dediği tarih geldiği zaman kullanırsın.

Ban değil güvenlik koruması. Dediği tarih geldiği zaman kullanırsın.

Teşekkür ederim hocam bu akşam bana herkes çok yardımcı oldu yeni başladım hani Point Blank oynadım 7 yıl orada sistem çok farklı ama CS:GO dünyası tamamen farklı bir dünya bildiğin gerçek işler dönüyor.

Geri
Yukarı