CS:GO skin satmak için site önerisi

Rovz58

Hectopat
Merhaba, CS:GO skinlerinizi ve kasalarınızı sattığınız Steam'den başka siteler var mı? Varsa örnek olarak söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ByNoGame kullanıyordum şahsen, sorunsuz ve güvenilir.

ByNoGame bizesat özelliği ile mi satıyorsunuz?
Bizesat özelliği siteye satıyor ve %65 gibi bir fiyat veriyolar. Ama komisyon yok direk verdikleri parayı çekiyosunuz. Bir de steam fiyatından %20-30 düşüğüne koyup satabilirsin komisyon vs keser senden ama daha karlı ilana koyup sat yani kısaca.

Bizesat özelliği siteye satıyor ve %65 gibi bir fiyat veriyorlar. Ama komisyon yok direk verdikleri parayı çekiyosunuz. Bir de Steam fiyatından %20-30 düşüğüne koyup satabilirsin komisyon vs keser senden ama daha karlı ilana koyup sat yani kısaca.

Anladım ByNoGame üzerinden ilana koyup satmak en mantıklısı.

Bizesat özelliği siteye satıyor ve %65 gibi bir fiyat veriyorlar. Ama komisyon yok direk verdikleri parayı çekiyosunuz. Bir de Steam fiyatından %20-30 düşüğüne koyup satabilirsin komisyon vs keser senden ama daha karlı ilana koyup sat yani kısaca.

Peki burada skinleri biraz daha uyguna satmakmı gerekiyor ilana koyarken biraz gezdiğimde 290TL olan skini 260TL'ye koymuşlar onun için soruyorum.

Son düzenleme:
Anladım ByNoGame üzerinden ilana koyup satmak en mantıklısı.

Peki burada skinleri biraz daha uyguna satmakmı gerekiyor ilana koyarken biraz gezdiğimde 290TL olan skini 260TL'ye koymuşlar onun için soruyorum.
Yüksek meblaya koyarsanız satılmaz. Steam fiyatının %20-%25 altına koyun 1-2 güne satılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı