CS:GO skinler kullandıkça fiyatı düşer mi?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar kaç aydır beğendiğim ve aşık olduğum CS:GO skini M4A1-S decimator almak istiyorum.

F46F257F-BD7F-4ECC-8A00-43AC68E4E8DD.jpeg

Almaktaki amacım 1-2 sene kullanmak ve fiyatı yükseldiğinde satmak. Ama kullanınca fiyatının düşmesinden endişeleniyorum. Ben factory New olarak almak istiyorum. Size sorum skinler kullanınca fiyatı düşer mi? Fabrikadan yeni çıkmış alırsam kullanınca aşınır mı? Cevaplarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar kaç aydır beğendiğim ve aşık olduğum CS:GO skini M4A1-S decimator almak istiyorum.

Eki Görüntüle 623505

Almaktaki amacım 1-2 sene kullanmak ve fiyatı yükseldiğinde satmak. Ama kullanınca fiyatının düşmesinden endişeleniyorum. Ben factory New olarak almak istiyorum. Size sorum skinler kullanınca fiyatı düşer mi? Fabrikadan yeni çıkmış alırsam kullanınca aşınır mı? Cevaplarınız için teşekkürler.
Hayır. Oyun bu kadar gerçekçi değil.

2-3 yıl öncesine kadar AK-redline gibi premium olmayan bir itemin fiyatı uçmuş. Kasalar desen öyle. Zarara gireceğini düşünmüyorum. Tabi yeni bir CS oyunu çıkarsa.. Valve bu her şey olabilir.

Yorum sonrası edit: aşınma olarak sormuşsun. 😂

Yanlış bilgi
Kullandıkça fiyatı düşer evet çünkü Factory New iken alırsın bir süre sonra "Savaş Görmüş" gibi olacaktır.
Kullanıma bağlı olarak aşınma değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı