CS:GO skinleri alınır mı?

Makaleler
6
MP5-SD | eğreti (görevde kullanılmış)6
UMP-45 | kutup kurdu (az aşınmış)5
AK-47 seçkin yapım (görevde kullanılmış)17
AWP kılcal damarlar (az aşınmış)5
Aug kutup kurdu (görevde kullanılmış)13
M4A1-S geri dönüş (az aşınmış)9
USP-s cyrex (az aşınmış)21
Stattrak sg 553 havadan (az aşınmış)7
GLOCK-18 kraliyet lejyonu (az aşınmış)14
Desert eagle ışık hüzmesi (eskimiş)9
Saçma | nswc seal 5
Prof. Şahmat | seçkin tayfa 3
Fiyatları yanında belirtilmiştir.

MP5-SD | eğreti (görevde kullanılmış)6
UMP-45 | kutup kurdu (az aşınmış)5
AK-47 seçkin yapım (görevde kullanılmış)17
AWP kılcal damarlar (az aşınmış)5
Aug kutup kurdu (görevde kullanılmış)13
M4A1-S geri dönüş (az aşınmış)9
USP-s cyrex (az aşınmış)21
Stattrak sg 553 havadan (az aşınmış)7
GLOCK-18 kraliyet lejyonu (az aşınmış)14
Desert eagle ışık hüzmesi (eskimiş)9
Saçma | nswc seal 5
Prof. Şahmat | seçkin tayfa 3
Fiyatları yanında belirtilmiştir.
Skinler oynayışı etkilemiyor güzel durmasını istiyorsan bize sorma kendi görüşüne göre al.

Bu arada UMP ve MP5 gibi bir silaha 5-6 lira verme bence. Ucuza 2 lira altında çok güzel skinler var. Geriye kalan parayla yama ve çıkartma alabilirsin.

Zamanında ben de hevesleniyordum, para yatırıyordum. AK-47 Asiimov M4A4 Neo-Noir gibi bir sürü itemim vardı. Sonra rulete girdim itemlerle hepsini yaktım, arkadaşım da bıçağa kadar çıktı mesela. Ondan bir haftalığına bıçağı aldım bir hafta kullandım ve ne biliyo musunuz bütün hevesimi aldım. Skinlere karşı da bıçağa karşı da. Arkadaşım da zaten 1 ay sonrasında sıkıldı hevesini aldı ve bıçağı sattı. Yani bu iş böyle arkadaşlar bunlar boş hevesler, en azından bizim için. Profesyonel oyuncular veya zengin olanlar için farklı olabilir durum fakat bence paranı daha güzel yerlerde harcayabilirsin.

Zamanında ben de hevesleniyordum, para yatırıyordum. AK-47 Asiimov M4A4 Neo-Noir gibi bir sürü itemim vardı. Sonra rulete girdim itemlerle hepsini yaktım, arkadaşım da bıçağa kadar çıktı mesela. Ondan bir haftalığına bıçağı aldım bir hafta kullandım ve ne biliyo musunuz bütün hevesimi aldım. Skinlere karşı da bıçağa karşı da. Arkadaşım da zaten 1 ay sonrasında sıkıldı hevesini aldı ve bıçağı sattı. Yani bu iş böyle arkadaşlar bunlar boş hevesler, en azından bizim için. Profesyonel oyuncular veya zengin olanlar için farklı olabilir durum fakat bence paranı daha güzel yerlerde harcayabilirsin.
Hocam uzun süre rank kasmayı planlıyorum. Sıkıldığım an satar, yeni oyun alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı