CS:GO skinlerinin fiyatı çok düştü!

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Herkese selam! Bugün yeni gelen Operasyon'dan dolayı skinlerin fiyatının inanılmaz düştüğünü açıklamak istedim. Skin alacak olan varsa kesinlikle kaçırmasın, örnek olarak: 70 TL olan skin 40 TL, 50 TL olan skin 32 TL, 40 TL olan skin 19 TL. 20 TL olan skin 13 TL gibi. Kesinlikle kaçırmamanız gereken bir fırsat.

Son düzenleme:
Daha dün 100 TL'ye aldım skin 3 4 tane şimdi hepsini 50'ye alıyor millet. Satıp skin değişecektim olanlara bak. Umarım yükselir yeniden.
Hocam, Operasyon boyunca bu fiyat bandında kalır gibi görünüyor, Operasyon ise 5-6 ay sürecek galiba.

Hocam, Operasyon boyunca bu fiyat bandında kalır gibi görünüyor, Operasyon ise 5-6 ay sürecek galiba.
Kırık diş operasyonunda böyle bir düşme yaşandı mı ? Hatırlamıyorum ve aşırı saçma bir durum.
Önceki broken fang operasyonunda da böyle olmuştu. Millet skin satıp operasyon biletini satın alıyordu. 1-2 hafta içinde eski fiyatına dönecektir.
Dediğiniz mantıklı gibi. Bilet alan sayısı azalınca artar umarım.

SkinChanger kullanan nibbas : Dont care. Still dont care. Dont care.
Hocam ban riski var ama. Kullanmayın.
Yaz İndirimleri zamanında 120₺'ye aldığım skin 80₺'ye düşmüş. %33 zarar ettim, diğer skinler de öyle. Alabiliyorsanız Kırık Diş veya Parçalanmış Ağ Bileti alın, 1-2 aya yeniden pahalanır.
Tam skin alma zamanı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı