CS:GO susturması çok uzun süredir açılmadı

Daha fazla  
1633998553966.png

Neredeyse 6 aydır Mute'liyim hala açılmadı. Yıllık mı ban yedim, neye göre açılacak bu Mute?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valve bu cezanın süresi hakkında bilgi vermiyor çünkü sabit bir süre değil. Cezanın kalkması için yeterince TP kazanmanız lazım diyorlar. Bu TP miktarını da söylemiyorlar. Yani anlayacağınız, efendi bir şekilde toksik olmadan oynamaya devam edeceksiniz. Bir noktadan sonra kalkacaktır. Valve'ın verdiği bu bilgilere göre ne kadar çok oynayıp TP kazanırsanız o kadar erken açılır. Seyrek oynuyorsanız açılması uzun sürecek.

Verdikleri diğer bilgiler özetle şöyle;
-Tekrar aynı hataya düşerseniz ceza artacaktır. Bir noktadan sonra kalıcı olabilir.

-Manuel olarak kaldırılması mümkün değildir. (Tıpkı VAC ban gibi)

-Yanlışlıkla verilebilecek ceza değildir. Kontrol edilip değerlendirmeye tabi tutuluyorlar.

Düzenleme: Bir web sitesinde bu ceza ile alakalı daha fazla detay buldum ama kaynağı nedir bilmiyorum. Doğru olmayabilir.

İlk yasaklamanın kalkması için 20000 XP, ikinci yasaklama için 35000 XP gerekliymiş. Üçüncü yasaklamanın ise -muğlak bir ifadeyle- kalıcı olduğu söylenmiş.

Son düzenleme:
Ben de çok yiyorum. Aslında oyunda mik bastığım falan da yok. Çünkü discord kullanıyoruz. Ama karşı takım durur mu? Durmaz. Ne zaman Türk gelse önce sövüş sonra report.

Yeni konular

Geri
Yukarı