CS GO takılma ve mavi ekran sorunu

Freeman in city

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4-5 gün önce cs complete pack satın aldım Steam'den. Cs go'yu indirdim ilk girmeye çalıştığımda fatal error falan dedi bilgisayarı resetledim error falan vermedi. Direk girdim oyuna girdikten sonra ilk olarak botlarla oynadım sorunsuz oynadım işte, biraz botlarla takıldıktan sonra kapattım oyunu hiç normal oyuna girmedim. Neyse sonraki gün açtım oyunu oyuna girerken map yüklüyor ya işte onu bekliyorum doluyor dolduktan sonra ses takılıyor. (Mesela tam terrorist win derken girdim diyelim ' terro terro terro terro ... rist rist rist rist.... diye öyle takılıyor.) Siyah ekran geliyor, arkada ses takılı devam ediyor. Ekranda gidip geliyor, birkaç dk öyle bekliyor sonra mavi ekran veriyor PC kendini resetliyor. Öyle devam ediyor. Bot maçlarına da girmiyor, aynı şekilde dün topluluk sunucularından birine girdim map yüklendi ve açıldı oyun bende oynadım bir saat civarı. Sonra çıktım bugün yine deniyorum ama girmiyor.

Bunu nası çözecem? Kafayı yedim kaç gündür. Lütfen cevaplarınızı bekliyorum. Ekran kartı falan güncel, az önce kontrol ettim. 3.2 ghz çift çekirdek intel pentium, 2 GB RAM var. Ekran kartı yok chipset kullanıyorum bayadır. Ondan olcagını sanmıyorum zaten çünkü birkaç kere girdim oyuna ve oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzde yüz bir fikrim olmasada yapacak birşey yok maalesef. Benim sistemimde kötü hatta seninkinden bile 1-2 kademe aşağıda ama ben Mart 2015'ten beri çözüm bulamadım. Oyunun forum sayfasına konu açabilirsin böylece daha deneyimli oyuncular hatanı görür ve belki yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı