CS:GO takım arıyorum

bellammy07

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ortak noktamız sanırım CS:GO ya da bu tarz FPS oyun tutkunları bir aradayız. Yaşım 31 Antalya'da yaşıyorum işimden arta kalan zamanımda CS:GO oynuyorum. 1999-2000'li yıllarda başlayan CS:GO tabii o zamanın counter-Strike'si bu arada Delta assoultcular bilir bu yılları her neyse konuyu dağıtmadan birçok Online FPS oyununda hep ortamım klanlarım başkanlığını yaptığım güzel topluluklarım oldu. Sıra CS:GO ya geldi sanırım. CS:GO'ya başladım evet 2016'da açtığım bir hesabım vardı ara sıra girdiğim ve şimdi temelli oyunun sistematiğini ve kritik noktalarını öğreniyorum FACEIT'e geçtim ve orası bu iş için biçilmiş kaftan kaliteli oyuncularla oyanamak bir tık beni yukarı çekmeye başladı.
Fakat düşündüm ki madem kaliteli oyuncularla kendimi geliştirmem hızlandı o zaman kaliteli bileği-insanlığı-ortamı-saygı ve sevgi ile bezenmiş, amaçları oyunda bir tık yeni şeyler öğrenip rekabetin doruklarını yaşatabilecek kaliteli oyuncu topluluğundan kurulu bir ortama girmek istiyorum.
Amacım lay lay lom değil açıkça söylemek istedim. Hani sizlerden her geçen gün bir şey öğrenme arzusuyla ve sorularıma cevap olabilecek hep birlikte bam bam bam oyun oynayabileceğim ortam için sizlere başvurmak istedim.
Sizden ricam takım ve geçmişinizi tanıtıcı bu heyecanla başladığım CS:GO serüveninde sizinle devam etmem için sizle yol yürümeme ikna ederseniz çok sevinirim.

Kardeşim bende FACEIT 5 LWLden 3 LWL e düştüm. CS:GO bırakmıştım tekrar başladım Support rifle oynarım, takım arıyorum bende gına geldi Rus'lardan Steam ismim Renqus07 28 yaşındayım düşünürsen...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı