CS:GO takım lideri aranıyor

2 Yıldır oynayıp Silver - nova elosunda olmak başarı gerektirir, ki siz o başarıyı yakalamışsınız. 2 yıllık tecrübenizin olması profesyonel olduğunuz anlamına gelmez. Ben de madalya bile yok, çoğu AWP oyuncusuna taş çıkarıyorum.

Allah aşkına herkese söylediğim şeyleri oku da gel. Bilmeden yorum yapma. Şurada diyoruz ki baştan topladık takımı, Silver'dan başlıyoruz hey Allah'ım ya.

Allah aşkına herkese söylediğim şeyleri oku da gel. Bilmeden yorum yapma. Şurada diyoruz ki baştan topladık takımı, Silver'dan başlıyoruz hey Allah'ım ya.
Takımı baştan toplamanla silver olmanın bir alakası yok. Ayrıca silverdan balıyoruz diye bir bahane yok. Silver adamsınız gelmiş profesyoneliz diyorsun.

Öncelikle MG2 seviyesinde bile oynasanız Silver'dan nova 3-4 aralığına çıkmak en fazla 2-3 gün alır. 2 yıllık tecrübeyi hele de CS gibi bir oyunda bu kadar büyütmenizi tavsiye etmiyorum, bu oyuna verdiğim araların bazıları bile 2 yılı geçmiştir. 1.5-1-6'dan beri oynuyorum ve eminim benim gibi 15-20 yıl oynayan da çoktur, acemi bile sayabilirsiniz kendinizi. Onun dışında "Profesyonel" bir takımın da böyle oluşturulduğunu zannetmiyorum. Şimdi hadi girdiniz diyelim 5 Tane Nova 1-2 adam. 3 ay oynadınız, aranızda illa ciddi bir yetenek farkı olacaktır. Atıyorum sen LEM oyunu sergilerken, takım arkadaşlarından 1'i Global, 2'si de Nova oyunu sergiliyor. Ne olacak şimdi bu takım? Ne iyi oynayanlar takımı sonsuza kadar taşıyabilir, ne de her maç 5 vuran adamlar karşıya dayanabilir. Yeni başlayan insanların oyuna yatkınlığını bilemezsiniz. Tavsiye isterseniz de, birkaç ay kendi sınırlarınızı zorlayın, LEM ve üstüne çıkabiliyorsanız, o rütbe aralıklarındaki kişilerden bir takım oluşturmaya çalışabilirsiniz. Dediğim gibi Silver-Nova aralığında ciddi bir oluşum beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı