CS:GO telefon paylaşımı nedeni ile VAC yedim

csgo.g4mer.xyz ? Bu ne sitesi?
İlk defa duydum ayrıca alan adı uzantısı bile şüphe uyandırdı bende.

Bu iki siteden biri. Hangisi olduğunu bilmiyorum ama ikisinden beri. İnternet geçmişinden baktım.

Ben de telefon paylaşımı nedeniyle ban yedim. Senin telefon numaranın kayıtlı olduğu Steam hesaplardan biri ban yiyince otomatik olarak sende ban yiyorsun olay bu.
Bu bani kaldiramazsın hesabın gitti.

Sizin izniniz olmadan kullandığınız telefon numarası başka bir hesaba eklenemez. Ya başka birinin telefon numarasını kullandınız, ya da sizin numaranızı kullanmalarına izin verdiniz. Skin siteleri ile bir bağlantısı yok bu işin.
Skin sitesine girdikten sonra oldu. Benim telefon numaram ile başka bir hesap yok ve başka birisinin telefonunu kullanmadım. 7 senelik hesap bu.
Ben de telefon paylaşımı nedeniyle ban yedim. Senin telefon numaranın kayıtlı olduğu Steam hesaplardan biri ban yiyince otomatik olarak sende ban yiyorsun olay bu.
Bu bani kaldiramazsın hesabın gitti.
Skin sitesine girdikten sonra oldu. Benim telefon numaram ile başka bir hesap yok ve başka birisinin telefonunu kullanmadım. 7 senelik hesap bu.

Telefon numaranız iki farklı hesaba kayıtlı ise, iki hesaptan biri VAC yediğinde diğeri de telefon paylaşımı sebebi ile VAC yiyor. İtiraz edin ama sonuç alacağınızı sanmıyorum, geçmiş olsun :/

Telefon numaranız iki farklı hesaba kayıtlı ise, iki hesaptan biri VAC yediğinde diğeri de telefon paylaşımı sebebi ile VAC yiyor. İtiraz edin ama sonuç alacağınızı sanmıyorum, geçmiş olsun :/
Hocam öyle birşey yok işte. Sorun orada zaten. Skin sitesine girdikten sonra VAC ban yediğim için bu konuyu açıyorum zaten.

Skin sitesine girdiğiniz için telefon paylaşımı sebebiyle VAC yasağı alma ihtimaliniz yok.

Bir kişinin sizin numaranıza erişmesini geçtim, sizin onayınız olmadan numaranızı başka bir hesaba ekleyemez.
Hocam 7 senedir sıkıntı yoktu skin sitesine girdikten sonra VAC ban yiyorum. Bu bir tesadüf olamaz ki. Bende anlamadım. Desteğe yazdım sonuç ne olacak merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı