CS:GO temel silahlar için isim etiketi

504940

Centipat
Bu bayramda elime geçen parayla envanterimi neredeyse tamamen dizmiş olacağım. Uzun süredir bunu bekliyordum. Otolar hariç tüfeklerin hepsine ve bir kaç tabancaya(Tec-9, P2000, Five-Seven, Glock-18) çok önceden aldığım ve bu güne sakladığım isim etiketleriyle isim vereceğim.

İngilizce olması şartıyla sevimli bir şeyler düşünüyorum, dizi ve ya film sözü de olur önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İsim etiketi koyacağım skinler:
Glock 18 - Mermiler Kraliçesi
P2000 - Gravür
Tec-9 - Isaac
Galil AR - Renk Sapmaları
FAMAS - Valans
M4A1-S Cyrex
AK-47 - Gece Uykusu
SSG 08 - Turbo Peek
SG 553 - Nabız
AUG - Momentum
AWP - Neo NOir

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlara isim etiketi koyacağınıza skin almanızı tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Klavye otomatik düzeltme sağolsun 😆, bence isim etiketlerini takaslayıp yerine güzel bir skin alın, bir süre sonra isim etiketlerinde sıkılırsınız ama elinizden bir şey gelmez.
Önerin için teşekkürler ama en sık kullandığım silahlar bunlar ve bundan dolayı isim etiketinin olmasının ayrı bir hava katacağını düşünüyorum. Şu an ise envanterimden gayet memnunum ve bayramda AK-47 ile M4A1-S'i alıp bitireceğim. Diğer hafif makineli ve ağır silahlarda bence gayet kaliteli. Fiyat fark etmeksizin her şeyin göz zevkime en çok uyanını tercih ettim. Hepsine aynı anda etiket koyacağım bundan dolayı ise düşünmek için bolca zamanım var

Yeni konular

Geri
Yukarı