Çözüldü CS:GO tepki vermiyor ve kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

BroslavNikovic

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx3060
16 gb ram ddr5 4800 mhz
ryzen 6800h
windows 11
Arkadaşlar oyunu açıyorum, yapılandırma güncelleniyor diyor oyunu başlatıyor daha sonra altta bir boşluk oluşuyor sonra simge ekran falan gelmeden oyun kapanıyor. Tüm driverlarım güncel oyun Steam güncel, 600 saati de bu PC'de oynadım, eve tıkanınca tekrar açayım dedim açılmadı. Oyunu hiç açmadım uzun zamandır.

Logfile bu da rapor.

Son düzenleme:
bende benzer bir sorunu dota 2 de alıyorum. oyun açılıyor 10 saniye geçmeden bir anda kapanıyor. sildim yükledim sürücüleri elden geçirdim. yerel dosya bütünlüğü doğrula yaptım olmadı. steam ile ilgili bir problem. 2100 saat oyunu aynı pc de oynadım. pc güncel bu arada

Ben de benzer bir sorunu DotA 2'de alıyorum. Oyun açılıyor, 10 saniye geçmeden bir anda kapanıyor. Sildim, yükledim, sürücüleri elden geçirdim. Yerel dosya bütünlüğü doğrula yaptım, olmadı. Steam ile ilgili bir problem. 2100 saat oyunu aynı PC'de oynadım. PC güncel bu arada.

Bugün PC'ye format attım, bakalım düzelecek mi? Eğer düzelmezse Steam'de bir sorun var.
Formatla düzeldi, arkadaşlar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı