CS:GO topluluk pazarındaki kasa fiyatları düştü

Ben de topluluk pazarı geçici olarak devre dışı diyor direk bilmiyorum başka olan varsa söylesin bende mi sıkıntı anlayamadım.
Sizde var hocam bir şeyler, bende gayet düzgün. Diğer bir konu üzerine kontrol ettim bayağı.

Bu arada sırf fiyat düşüyor diye item satmadım :D Gene yükselir merak etmeyin.

Sizde var hocam bir şeyler, bende gayet düzgün. Diğer bir konu üzerine kontrol ettim bayağı.

Bu arada sırf fiyat düşüyor diye item satmadım :D gene yükselir merak etmeyin.

Yok hocam yükselmesinden düşmesinden yana sıkıntım yok kasaları tükettik çoktan😀 itemleri de kullanıyorum satmayı düşünmüyorum ama alayım dedim düşük fiyatlı hatıra skinlerinden alamıyorum. Son 1 haftadır değişik şeyler oluyor ban falan mı yiyeceğim diye yakında düşünmüyor değilim😅

Ben de topluluk pazarı geçici olarak devre dışı diyor direk bilmiyorum başka olan varsa söylesin bende mi sıkıntı anlayamadım.
İsteyene SS de atarım.
Manipülasyon olduğu söyleniyor.
Yok abicim. Ben alıp satabiliyorum, her şey normal. Sizde bir gariplik var. Kimsenin manipülasyon yapmaya ihtiyacı da yok. Valve zaten vergisini alıyor.

Yok abicim. Ben alıp satabiliyorum, her şey normal. Sizde bir gariplik var. Kimsenin manipülasyon yapmaya ihtiyacı da yok. Valve zaten vergisini alıyor.
Revolution kasasının 1 lirayı gördüğünü hatırlatırım. Böylesine büyük bir düşüşü anca manipülasyonla yapabilirsiniz. Valve'ın ekonomi üzerinde oynadığı yok. Zaten fiyatları eliyle düşürse zarar edecek tek şey kendisi olur.

Geri
Yukarı