CS:GO topluluk sunuclarına girerken indirilen dosyaları silme

295833

Hectopat
Arkadaşlar bugün CS:GO'da herhangi bir surf sunucusuna girmeye çalıştım sonra bir şeyler indirmeye başladı bende uğraşamam şimdi deyip alt+F4 yaparak kapattım oyunu sonra aklıma bir şey takıldı ben kapatırken yarısı falan inmişti o topluluk sunucularının dosyalarını nereden silebilirim? Çok uyuz ediyor beni onları silemediğim zaman rahatsız oluyorum nedense. Bu işlerden çok anlamadığım için yapamadım bu arada yeni fak ettim sunucularına yazacakken sunuclarına yazmışım başlığa özür diliyorum.

Son düzenleme:
Dosyalar birden çok klasöre indiğinden tek tek tespit etmek çok zor. Bırakın kalsın. İleride girmek isterseniz bu inen dosyalar sayesinde daha az indirme işlemi olur. Yalnız CS:GO bildiğim kadarıyla Alt + F4 yaparak kapatılmıyor.

Dosyalar birden çok klasöre indiğinden tek tek tespit etmek çok zor. Bırakın kalsın. İleride girmek isterseniz bu inen dosyalar sayesinde daha az indirme işlemi olur. Yalnız CS:GO bildiğim kadarıyla Alt + F4 yaparak kapatılmıyor.
Birdaha gireceğimi sanmıyorum ama nedense o dosyaların orada durduğunu bilmek rahatsız ediyor :D

Topluluk sunucuları oyunda kendini geliştirmek için en yararlı oyun modlarına retake, DM gibi, o dosyaları tek tek bulup silemezsin ama bir sonraki girişinde CL_DOWNLOADFILTER "none" komutuyla o dosyaları indirmeyebilirsin.

Geri
Yukarı