CS:GO Topluluk sunucularına girmekten dolayı VAC ban yenir mi?

gökdeniz B

Centipat
Selamlar ben CS:GO da yeni sayılabilecek bir oyuncuyum, surf sunucularına girdikten sonra rekabetçi girmeye çalışırken 3.taraf dosyalar indirilmiş diye hata alıyorum ve bundan dolayı ban yemekten korkuyorum.
Sanırım bu serverdaki !ws gibi skin komutlarını kullandığım için çıkıyor bu şekilde skin kullandığım için yada böyle dm,surf gibi serverlara girdiğim için ban yermiyim ?
Bu arada oyunu kapatıp açınca düzeliyor ancak ne zaman steam den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula desem doğrulanmamış 1,2 dosya çıkıyor.

Selamlar ben CS:GO da yeni sayılabilecek bir oyuncuyum, surf sunucularına girdikten sonra rekabetçi girmeye çalışırken 3.taraf dosyalar indirilmiş diye hata alıyorum ve bundan dolayı ban yemekten korkuyorum.
Sanırım bu serverdaki !ws gibi skin komutlarını kullandığım için çıkıyor bu şekilde skin kullandığım için yada böyle dm,surf gibi serverlara girdiğim için ban yermiyim ?
Bu arada oyunu kapatıp açınca düzeliyor ancak ne zaman steam den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula desem doğrulanmamış 1,2 dosya çıkıyor.
Hocam sunuculara girerken dosyalar indiriyor. Ban yemezsin korkma yani. Oyunu kapatıp açarak sorunu çözebilirsiniz.

yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Bir sorum daha var size , peki böyle serverlarda !ws gibi komutlarla skin kullanmak ban sebebimidir veya yasakmıdır ?

Son düzenleme:
yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Bir sorum daha var size , peki böyle serverlarda !ws gibi komutlarla skin kullanmak ban sebebimidir veya yasakmıdır ?
Hayır ban sebebi değildir.Kullanırsanız hiç bir sorun çıkmaz fakat !ws !knife gibi pluginleri VAC 3. taraf dosya olarak algılıyor ve aynı oturum içerisinde oyunun kendi sunucularına bağlanamıyorsunuz.Başkalarının da dediği gibi oyunu kapatıp açarsanız hiç bir risk barındırmadan oyunun kendi sunucularında oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı