CS:GO topluluk sunucusu virüs bulaştırır mı?

Pc_ DeLiSi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu gün CS:GO maç girmeyince bende ilk kez topluluk sunucusu gireyim dedim seçtiğim topluluk sunucusu inmeye başladı. İnmeside bayağı uzun sürerdi. Ben de direkt oyunu kapattım, sunucu inmemiştir değil mi veya virüs bulaşma olasılığı var mı?

Virüs bulaşmaz. Uzun sürmesinin nedeni o sunucuya ilk defa girmeniz. Topluluk sunucuları kendine has eklentiler eklediği için bazen uzun sürüyor.

Arkadaşlar merhaba, bu gün CS:GO maç girmeyince bende ilk kez topluluk sunucusu gireyim dedim seçtiğim topluluk sunucusu inmeye başladı. İnmeside bayağı uzun sürerdi. Ben de direkt oyunu kapattım, sunucu inmemiştir değil mi veya virüs bulaşma olasılığı var mı?
*CS:GO'nun tüm sunucu databaseleri senin bilgisayarına inmiştir.* Şaka bir yana dostum her topluluk sunucusu serverinin belirli boyutlarda eklentileri vardır. Kimisinde şapka kostüm vs. takılır falan filan. Kısacası her sunucunun indireceği dosya miktarı değişir. Her ilk girdiğin sunucu dosya yükler, sonraki girişlerinde dosya indirmeden o sunucuda oynayabilirsin. Rahat ol o dosyalar insin eğer başka bir sunucuya girmezsen birdaha girdiğinde indirme yapmaz. Virüs falanda bulaşmaz.

Opera Anlık Görüntü_2020-10-16_221328_steamcommunity.com.png

İmkansız diye bir şey yok Valve denetlemiyor sunucuları isterse p*rno yıldızı fotoğrafı bile yükler map yüklüyorum diye bilgisayarına.

Geri
Yukarı