CS:GO Topluluk Sunucusuna Girememe Sorunu

Jawrus

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar,

Geçen hafta CS:GO çok iyi çalışıyordu skin script kullandım fakat sonra birden oyun açılmamaya başladı ben de oyun dosyalarını silip tekrar indirdim Steam kütüphaneden. Sonra oyundayken 10 dk sonra atmaya başladı, ben de ön belleği doğruladım sonra hiç açılmamaya başladı, hala 5dk sonra oyun kapanmaya devam etti.
Ben de birkaç saat bekledim ve atmamaya başladı fakat hiçbir topluluk sunucusuna giremiyorum server dosyaları yüklenirken birden oyundan atıyor tam %100 olduğunda oyun hiçbir hata vermeden kapanıyor. O skin hilesini açtığıma da çok pişmanım. VAC Ban falan yemedim ama oyunu bozdu. Rekabetçi, Ölüm Macı, Silah Yarışı, Lobi, Botlarla falan giriyor ama dediğim gibi topluluk sunucularına giriyorum tam %100 olduğunda server dosyaları indiğinde oyun hatasız bir şekilde kapanıyor. Böyle şeyler olmadan önce bilgisayarıma değişik hatalar da gelmeye başladı. (Java, DirectX)

Açtığım hilenin ismi : Skin Changer
VAC BAN : Hayır

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı