CS:GO Türk düşmanlığı

Faceit oyadım takımıma rus insanlar geldi 4 kişi de rus ve iyi de oynuyordum ama iyi oynamama rağmen etmedikleri küfür kalmadı en son dini değerlerime küfür ettiler nedendir bilmem.

Siz de onlara etik olmayan davranışlar sergileyebilirsiniz, şaka yapıyorum engelleyin veya susturun.

Ne biliyorsa söylesin bu hayatta bir Türk'e bir de Atatürk'e laf edenleri sevmem bu neya yeter illa bizde mi ırkçılık yapalım bizdemi sovelim benim umrumda olmaz ban falan soverim oyununu trollerim.

CS:GO'da 350 saatim var ve bir sürü Rus arkadaşım var ve çok tatlı ve samimiler 0 toxiclik birinin adı da Hasan ve Müslüman yani bunu genellemek yerine kişisel baksak daha sağlıklı olur.

Hasan diye Rus mu olur dostum :) İçinde bir Ortadoğululuk olduğu için öyledir aksi takdirde saf Rus'lar tatrişka, matrişka, tutrişkadan öteye geçmiyor beni sinir etmekten vazgeçmiyorlar

Profilinizi böyle yapmayın mesela:
1619908500461.png

1619908523991.png

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.
Az önce CS:GO yoldaş girdim. 1 tur kaybettim. Tabi rakip köpek falan demeye başladı bizim Türk olduğumuzu anlayınca. Sonra sadece "ok" yazdım ve 9-1 kazandık. Rakip maç sonu küfür ederken yine "ok" yazdım. Birinin sinirine karşı kayıtsız kalırsanız o kişi daha da sinirlenir. Aslında onun amacı seni de sinirlendirip kendi sinirini içinden atmak. Bu yüzden "ok" veya "yes" yazarsanız muhtemelen maç sonu sinirden deliye dönecektir.

Az önce CS:GO yoldaş girdim. 1 tur kaybettim. Tabi rakip köpek falan demeye başladı bizim Türk olduğumuzu anlayınca. Sonra sadece "ok" yazdım ve 9-1 kazandık. Rakip maç sonu küfür ederken yine "ok" yazdım. Birinin sinirine karşı kayıtsız kalırsanız o kişi daha da sinirlenir. Aslında onun amacı seni de sinirlendirip kendi sinirini içinden atmak. Bu yüzden "ok" veya "yes" yazarsanız muhtemelen maç sonu sinirden deliye dönecektir.

Aldırma gönül aldırma gönül aldırmaaaaa.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Bu algıyı yaratan sizler ve bizleriz, acısınıda çekiyoruz.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?

Hiç mi takımınıza Türk oyuncu gelmedi? Ben Rus ve Türk gelmesin diye dua ediyorum. Toxic bir milletiz kabul edelim.

Geri
Yukarı