CS:GO Türklerle Karşılaşmamı Nasıl Engellerim?

Engin.

Kilopat
Makaleler
2
Selamlar. CS:GO rekabetçi atarken son birkaç maçtır sürekli takımıma ve karşı takıma Türkler geliyor. Her halta ailevi küfür ediyorlar. Sonra ben de ölmüşlerinden dirilerine, manevi inançlarından babaannelerinin takma dişlerine kadar ağır küfürler ediyorum. Ben sövmekten yoruldum, onlar haksız küfür etmekten yorulmadı. Ruslarla daha iyi anlaşıyorum gerçekten. Nasıl "toxic" insanların ve genel olarak Türklerin olmadığı sunuculara girebilirim?

Selamlar. CS:GO rekabetçi atarken son birkaç maçtır sürekli takımıma ve karşı takıma Türkler geliyor. Her halta ailevi küfür ediyorlar. Sonra ben de ölmüşlerinden dirilerine, manevi inançlarından babaannelerinin takma dişlerine kadar ağır küfürler ediyorum. Ben sövmekten yoruldum, onlar haksız küfür etmekten yorulmadı. Ruslarla daha iyi anlaşıyorum gerçekten. Nasıl "toxic" insanların ve genel olarak Türklerin olmadığı sunuculara girebilirim?
Lobi aramadan yabancılarla girin ve karşı tarafı susturun.

Hocam ban yeme riski yok mu bunun?
Yok. Yani birkaç sene önce yoktu yeni bir şey çıkmadıysa yoktur hala. İnternetten bakabilirsiniz. MM server picker vac ban yazarsanız çıkar bir şeyler illa. Ama olacağını sanmıyorum hile değil bir şey değil server seçiyorsunuz sadece. Yine de Valve işi belli olmaz third party software diyip banı da çakabilir bakmak lazım.

Sen neden sövüyorsun onu anlamıyorum?
Senin bir farkın var mı? Yok.
Rakibi sustur yeterli olur.
Yada Faceit gir daha aklı başında oyuncular var en azından.
Gelip dur durak demeden aileme söverse ben de onun ailesini bırakmam. Sövmeden önce gayet saygılı davranırım. Kimseye de haksız yere küfür etmem.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı