CS:GO Twitter hesabının yeni bannerındaki gizli mesaj

simpilot

Centipat
Katılım
5 Ekim 2021
Mesajlar
122
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Yakın zamanda CS:GO Twitter hesabının Banner'ı değiştirildi. İlk bakışta Banner'da sadece "Counter-Strike" yazısı yer alıyor.

Eki Görüntüle 1532654

Banner'daki Counter-Strike yazısının hemen altında ise gizli bir mesaj yer almakta. Silik bir şekilde "ıt's a banner. Nothing more. Promise." yazıyor. "bu bir banner. Daha fazlası değil. Söz." anlamına geliyor. Paint ile arka plana beyaz renk dolgu uygulayınca sonuç:

Eki Görüntüle 1532659

Bu gizli mesaj ise bence Source 2 motorunun beklediğimizden daha yakın bir zamanda geleceğine ve Counter-Strike: Global Offensive'nin yeni adının sadece Counter-Strike olacağına işaret ediyor. Ya da dedikleri gibi sadece bir banner mı? Zaman gösterecek.

Bundan Source 2 gelecek diye çıkardınya helal olsun.
 
KS
KS
Wanetage

Wanetage

Megapat
Katılım
15 Ekim 2019
Mesajlar
4.499
Makaleler
15
Çözümler
386
Source 2 güncellemesi, majörden önce gelmesini beklemiyordum şahsen. Zira bir çok e-sporcunun yeni oyun mekaniğine alışması gerekli ki turnuva öncesi yeterince zaman var mıydı tartışılır.

Ekim sonundan Kasım ortasına kadar Rio Major var. Ondan sonra da Mayıs 2023'te Paris Major var. Source 2 Rio Major'den hemen sonra gelse Paris Major'e kadar yaklaşık 6 ay süre var. Profesyonel oyuncu tarafını düşünürsek bu süre yeterli olur mu, orasını bilmiyorum.

Şu an kendi fikrim CS:GO ekibi bildiğin alay ediyor Source 2 bekleyenlerle. Gizli mesajlar veriyor ama ama ama, anlayabilmek güç.

Conspiracy Club çıkartması Twitter banner vs.. :)


Conspirancy Club çıkartması tamamen alay amaçlıydı ama bunun ne olduğu belli değil. Yüksek ihtimal bu da alay amaçlı ama bakalım. :)Adamlar resmen bannerdan bir şey çıkarmayın diye yalvarmış. Bunu Source 2 ile nasıl bağdaştırabiliyorsunuz?

Bu kadar basit düşünmeyin. Valve 20 Haziran 2022'de de buna benzer bir şey yapmıştı, hem de düzenli olarak güncellemelerin ayrıntılarını yazdığı CS:GO Blog sitesinden.

cs go blog page.jpg


''Bu bir test. Daha fazlası değil. Söz.'' yazıyor. Tabii kısa süre sonra kaldırdılar. Neden güncelleme haberlerini paylaştıkları CS:GO Blog sitesini kullanarak böyle bir şey yapsınlar ki?
 

simpilot

Centipat
Katılım
5 Ekim 2021
Mesajlar
122
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Ekim sonundan kasım ortasına kadar rio major var. Ondan sonra da mayıs 2023'te Paris major var. Source 2 rio Major'den hemen sonra gelse Paris Major'e kadar yaklaşık 6 ay süre var. Profesyonel oyuncu tarafını düşünürsek bu süre yeterli olur mu, orasını bilmiyorum.

Conspirancy club çıkartması tamamen alay amaçlıydı ama bunun ne olduğu belli değil. Yüksek ihtimal bu da alay amaçlı ama bakalım. :)Bu kadar basit düşünmeyin. Valve 20 Haziran 2022'de de buna benzer bir şey yapmıştı, hem de düzenli olarak güncellemelerin ayrıntılarını yazdığı CS:GO blog sitesinden.

Eki Görüntüle 1532705

"Bu bir test. Daha fazlası değil. Söz." yazıyor. Tabii kısa süre sonra kaldırdılar. Neden güncelleme haberlerini paylaştıkları CS:GO blog sitesini kullanarak böyle bir şey yapsınlar ki?

Trollüyorlar işte.
 

kONF

Hectopat
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1.007
Çözümler
5
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Source 2'nin gelmesine daha çok var. Çok beklersiniz. En son Mayıs 2020 de çıkıyordu. Çıkmadı. Sonra CS:GO'nun 10. yıl dönümünde 21 Ağustos 2022'de çıkıyordu çıkmadı. Source 2'nin gelmesine 2-3 sene var. CS:GO ekibi bildiğiniz gibi sizlerle alay ediyor. Anca tavuk güncellemesi getirsinler. En son tavuk rozeti getirmişlerdi 😃
 
KS
KS
Wanetage

Wanetage

Megapat
Katılım
15 Ekim 2019
Mesajlar
4.499
Makaleler
15
Çözümler
386
Source 2'nin gelmesine daha çok var. Çok beklersiniz. En son Mayıs 2020'de çıkıyordu. Çıkmadı. Sonra CS:GO'nun 10. yıl dönümünde 21 Ağustos 2022'de çıkıyordu çıkmadı.

Mayıs 2020 dönemlerinde de sızıntılar falan vardı, evet. Ama şimdiki dönem kadar değildi. Atölye içeriği taşınması çok zor olur muhabbetleri falan döndü. 21 Ağustos 2022 ise sadece bir oyuncu topluluğu beklentisiydi, 10. yılda Source 2 gelmezse daha ne zaman gelecek düşüncesindeki insanların beklentisi.

Source 2'nin gelmesine 2-3 sene var. CS:GO ekibi bildiğiniz gibi sizlerle alay ediyor. Ancak tavuk güncellemesi getirsinler. En son tavuk rozeti getirmişlerdi 😃

2-3 seneyse yine iyi. ''Valve time'' tabirine göre iyimser bir rakam. Konuda beklediğimizden yakın bir zamanda demiştim, beklediğimden yakın yine. ''Profesyonel oyuncular turnuvalara kadar mekaniklere alışamaz.'', ''Atölye içeriği taşınması çok zor olur.'' vesaire demeden eninde sonunda çıkartacaklardır ama.
 

monasfe

Picopat
Katılım
26 Temmuz 2022
Mesajlar
727
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Mayıs 2020 dönemlerinde de sızıntılar falan vardı, evet. Ama şimdiki dönem kadar değildi. Atölye içeriği taşınması çok zor olur muhabbetleri falan döndü. 21 Ağustos 2022 ise sadece bir oyuncu topluluğu beklentisiydi, 10. yılda Source 2 gelmezse daha ne zaman gelecek düşüncesindeki insanların beklentisi.2-3 seneyse yine iyi. ''Valve time'' tabirine göre iyimser bir rakam. Konuda beklediğimizden yakın bir zamanda demiştim, beklediğimden yakın yine. ''Profesyonel oyuncular turnuvalara kadar mekaniklere alışamaz.'', ''Atölye içeriği taşınması çok zor olur.'' vesaire demeden eninde sonunda çıkartacaklardır ama.
Hayır yani isminde 3 de geçmiyor, niye bu kadar stres yaptılar ki, yayınlama konusunda :D
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı