CS:GO ucuza skin alma

44Nihat07

Kilopat
Biliyorsunuz CS:GO skinleri çeşitli sitelerde Steam fiyatından çok daha ucuza kredi kartı ile alınabiliyor. Bu sitelerin adlarını söyleyebilir misiniz? (Tabii güvenilir olanlar) Birkaç skin almak istiyorum. Steam'e para yatırmak yerine çok daha ucuza Steam bakiyesini paraya çevirmek isteyenlerin kullandığı sitelerden almak istiyorum. (ByNoGame ve GameSatış gibi değil de yabancı siteler arıyorum daha çok, çünkü bu siteler neredeyse Steam'le aynı fiyat.)

Biliyorsunuz CS:GO skinleri çeşitli sitelerde Steam fiyatından çok daha ucuza kredi kartı ile alınabiliyor. Bu sitelerin adlarını söyleyebilir misiniz? (Tabii güvenilir olanlar) Birkaç skin almak istiyorum. Steam'e para yatırmak yerine çok daha ucuza Steam bakiyesini paraya çevirmek isteyenlerin kullandığı sitelerden almak istiyorum. (ByNoGame ve GameSatış gibi değil de yabancı siteler arıyorum daha çok, çünkü bu siteler neredeyse Steam'le aynı fiyat.)
Forumda bakiyesini bitirmeye çalışan arkadaşlar var onlardan alabilirsin. %30 fiyata.

Dmarket'da bayağı ucuz skinler vardı.

Ben Dmarket kullanıyorum arada güzel fiyatlara denk gelebiliyorsun.

ByNoGame iyidir. Bazı skinler Steam fiyatının üzerinde ama bazıları ise çok altında. Kar ettirebilir. Ben 16 TL'ye Atheris almıştım. Şu an 22,17 TL. 3 ay olmuştur herhalde ama ilk aldığımda da 3 TL kardaydım mesela. Yüksek fiyatlı skinlerde kar veya zarar daha yüksek olabilir.

Biliyorsunuz CS:GO skinleri çeşitli sitelerde Steam fiyatından çok daha ucuza kredi kartı ile alınabiliyor. Bu sitelerin adlarını söyleyebilir misiniz? (tabii güvenilir olanlar) birkaç skin almak istiyorum. Steam'e para yatırmak yerine çok daha ucuza Steam bakiyesini paraya çevirmek isteyenlerin kullandığı sitelerden almak istiyorum. (ByNoGame ve GameSatış gibi değil de yabancı siteler arıyorum daha çok, çünkü bu siteler neredeyse Steam'le aynı fiyat.)

Bence ByNoGame'den al kafan rahat etsin hem %30, 35 kadar indirim de veriyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı