CS:GO Unranked Oyuncuya Nova Rakipler Gelmesi

Halil Efe

Hectopat
CS:GO'da gereken 10 galibiyeti alamadım. Rütbem yok. Ama yine de novalar ile eşleşiyorum. Neden olduğunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen 10 galibiyet aldığınızda Nova rankına atacak. Tahminimce Nova 1 veya Nova 2 olursunuz. Ya da Silver 6.

Son düzenleme:
Bu oyunda mantıklı olmasını beklediğin bir şey var mı? Beni de üst üste 15 maç kazanmama rağmen silver elite master rütbesinden nova 1'e atmıyordu bir ara aklıma geldi sinirlendim..

Son düzenleme:
Bu oyunda mantıklı olmasını beklediğin bir şey var mı? Beni de üst üste 15 maç kazanmama rağmen silver elite master rütbesinden nova 1'e atmıyordu bir ara aklıma geldi sinirlendim..
Kullandığınız silahlara, öldürme sayınıza, bomba kurma/çözme sayınıza göre değişir bu maç sayısı. Hızlı rank atlamak için resmen takımı "taşımak" gerekiyor maalesef :)

Kullandığınız silahlara, öldürme sayınıza, bomba kurma/çözme sayınıza göre değişir bu maç sayısı. Hızlı rank atlamak için resmen takımı "taşımak" gerekiyor maalesef :)
Allah'a şükür şu an Usta Muhafız 1 rütbesindeyim ve o eski Silver zamanlarındaki gibi absürt olayları yaşamıyorum.

CS:GO'da gereken 10 galibiyeti alamadım. Rütbem yok. Ama yine de novalar ile eşleşiyorum. Neden olduğunu bilen var mı?
Çünkü seni rütbe atlatmak içi rakiplerle oynatır ilk unranked sonra silver sonra nova falan yendikçe rakiplerin eloları yükselir ne kadar güçlü rakibe kadar gelirseniz o kadar yüksek rank gelir mesela ben 10 maçın 7 sinde falan keleşlere karşı oynadım rank olarakda keleş attı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı