CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şahsen hangi sebepler olursa olsun herhangi bir oyunda hile kullanılması benim midemi bulandırıyor artık. Eğer Valve incelemesine giderse hesabın, iki hesapta ban yer. Daha önce de görmüştüm böyle bir şey. Bir daha "Hack" kullanmamanız dileği ile.

Legit’i bana açıklayabilir misin? İnternette pek açıklayıcı açık bir şey bulamadım da bilmediğimden soruyorum legit nedir ne işe yarar yani?

Hileyi çaktırmadan kullanmak anlamına gelir. Kısacası açıklayayım mesela aimbot açıyor. Adama kilitleniyor fakat mermilerin sadece 3'te 1'ini rakibe atıyor. Bu sayede çok fazla aimbot olduğu anlaşılmıyor. Normal olarak ateş ediyor gibi gözüküyor ama yine de bir yerden sonra ban yiyorsun. Bir insan neden hile kullanır ki zaten? Adam gibi oynayın oyununuzu. Bu işin sonu genelde hep VAC ile bitiyor. Benim bir arkadaşım vardı. Kendisi birkaç arkadaşıyla beraber programlamıştı hilesini. Aynı bu para ile alınan hileler gibi. Yanlış hatırlamıyorsam 1 sene civarı kullanmıştı. LEM'e kadar ulaştı. Hiç beklemediği bir anda VAC yedi :D. Demem o ki ne kadar legit olursa olsun ban yiyeceksiniz. Bundan kaçış yok.

Hileyi çaktırmadan kullanmak anlamına gelir. Kısacası açıklayayım mesela aimbot açıyor. Adama kilitleniyor fakat mermilerin sadece 3'te 1'ini rakibe atıyor. Bu sayede çok fazla aimbot olduğu anlaşılmıyor. Normal olarak ateş ediyor gibi gözüküyor ama yine de bir yerden sonra ban yiyorsun. Bir insan neden hile kullanır ki zaten? Adam gibi oynayın oyununuzu. Bu işin sonu genelde hep VAC ile bitiyor. Benim bir arkadaşım vardı. Kendisi birkaç arkadaşıyla beraber programlamıştı hilesini. Aynı bu para ile alınan hileler gibi. Yanlış hatırlamıyorsam 1 sene civarı kullanmıştı. LEM'e kadar ulaştı. Hiç beklemediği bir anda VAC yedi :D. Demem o ki ne kadar legit olursa olsun ban yiyeceksiniz. Bundan kaçış yok.
Yani legit bir yazılım veya .exe değil de bir terim mi yani? Çaktırmadan hile kullanmak yani:) Çok görüyordum ama açıklayıcı bir metin bulamamıştım. Çok teşekkürler dostum:) Bence wallhack gibi hilelerde yakalanmanın tek yolu fazla belli edip overwatch’a düşmek. Valve’de sağolsun tespit edecek ne sistem var ne de yakalamaya niyeti var valla:)

Arkadaşlar CS:GO'da 11 level ve nova 1 yoldaş ranklı hesabım var. Benim için çok değerli bir hesap. Pazartesi günü yoldaş oynarken karşıya 2 tane mevlana geldi. Ve bende sinirlenip yeni hesap açıp hile indirdim. Hileyi oyuna enjekte ettim ve oyuna girdim hile çalışmadığını görünce başka bir hile indirdim. İndirdiğim hile sByte.exe diye bir hileydi oyuna enjekte edilen bir hile değildi. Hile ile oynadıktan sonra hileyi sildim. 1 gün sonra hile kullandığım hesapta VAC yemiş. Ve ben o hesaba, hile kullanmadığım asıl hesaptaki telefon numarasını girmiştim. Asıl hesabımdaki telefon numarasını kaldırdım ve e-posyayı da değiştirdim. Steam'ın dosyalarından userdatanın içindekileri sildim. Bilgisayarda başlat>çalıştır>%temp%teki dosyaların hepsini sildim. Asıl 11 level olan hesabımı 21 level yapıp Prime status yapmayı çok istiyordum. Şu an VAC korkusundan hesaba girmeye korkuyorum. Sizce VAC ban yer miyim?
Aynı tel numarasındaki hesaplar malesef 1 i VAC yiyince diğeride yiyor.Hala vac yemediysen format at hesaba yeni/başka telefon numarasından authenticator gir.Prime yüksel ve iyi hilesiz maçlar için hesabını canlı tut işte ara sıra para falan yatır indirimli oyun al skin falan al.1 hafta -1 ay içinde ban yemezsen rahatlana bilirsin.

Yani legit bir yazılım veya .exe değil de bir terim mi yani? Çaktırmadan hile kullanmak yani:) Çok görüyordum ama açıklayıcı bir metin bulamamıştım. Çok teşekkürler dostum:) Bence wallhack gibi hilelerde yakalanmanın tek yolu fazla belli edip overwatch’a düşmek. Valve’de sağolsun tespit edecek ne sistem var ne de yakalamaya niyeti var valla:)

Aynen öyle. Hile kendisi başka bir program gibi gösteriyor. Mesela Spotify.exe olarak görüyor VAC sistemi. Oyuna enjekte edilen bir hile değil. Bu yüzden VAC sistemi hileyi yakalamıyor. Sadece ekrana görüntü veriyor. Oyun ile hiçbir alakası yok ve menü içindeki legit yazılımlarla da overwatch'ta insanlar izlerken onları ikilemde bırakıyor. E tabi bir yere kadar :D.

Aynı tel numarasındaki hesaplar maalesef 1'i VAC yiyince diğeride yiyor. Hala VAC yemediysen format at hesaba yeni/başka telefon numarasından authenticator gir. Prime yüksel ve iyi hilesiz maçlar için hesabını canlı tut işte ara sıra para falan yatır indirimli oyun al skin falan al. 1 hafta -1 ay içinde ban yemezsen rahatlanabilirsin.

Ben konuyu açmadan önce zaten hesaptaki telefon numarasını kaldırdım. Epostayı da değiştirdim. Oyuna hiç para yatırmadım. Şu an ölüm maçından kazandığım 16 tane item var. İnşallah banlanmam. Yardımınız için teşekkürler.

Arkadaşlar CS:GO'da 11 level ve nova 1 yoldaş ranklı hesabım var. Benim için çok değerli bir hesap. Pazartesi günü yoldaş oynarken karşıya 2 tane mevlana geldi. Ve bende sinirlenip yeni hesap açıp hile indirdim. Hileyi oyuna enjekte ettim ve oyuna girdim hile çalışmadığını görünce başka bir hile indirdim. İndirdiğim hile sByte.exe diye bir hileydi oyuna enjekte edilen bir hile değildi. Hile ile oynadıktan sonra hileyi sildim. 1 gün sonra hile kullandığım hesapta VAC yemiş. Ve ben o hesaba, hile kullanmadığım asıl hesaptaki telefon numarasını girmiştim. Asıl hesabımdaki telefon numarasını kaldırdım ve e-posyayı da değiştirdim. Steam'ın dosyalarından userdatanın içindekileri sildim. Bilgisayarda başlat>çalıştır>%temp%teki dosyaların hepsini sildim. Asıl 11 level olan hesabımı 21 level yapıp Prime status yapmayı çok istiyordum. Şu an VAC korkusundan hesaba girmeye korkuyorum. Sizce VAC ban yer miyim?
format atmana gerek yok birdaha hile kullanma yeter. ve dosyaları sil. HİLE KULLANMA

İlk önce PC'ye temiz bir format at çünkü bedava hilelerde mining olayı var. Yeme ihtimaliniz de olabilir fakat bir daha sinirlenip yeni bir hesap açıp hile açma başka insanların hakkına giriyorsun.

Arkadaşlar CS:GO'da 11 Level ve nova 1 yoldaş ranklı hesabım var. Benim için çok değerli bir hesap. Pazartesi günü yoldaş oynarken karşıya 2 tane mevlana geldi. Ve bende sinirlenip yeni hesap açıp hile indirdim. Hileyi oyuna enjekte ettim ve oyuna girdim hile çalışmadığını görünce başka bir hile indirdim. İndirdiğim hile sByte.exe diye bir hileydi oyuna enjekte edilen bir hile değildi. Hile ile oynadıktan sonra hileyi sildim. 1 gün sonra hile kullandığım hesapta VAC yemiş. Ve ben o hesaba, hile kullanmadığım asıl hesaptaki telefon numarasını girmiştim. Asıl hesabımdaki telefon numarasını kaldırdım ve e-posyayı da değiştirdim. Steam'ın dosyalarından userdatanın içindekileri sildim. Bilgisayarda başlat>çalıştır>%temp%teki dosyaların hepsini sildim. Asıl 11 Level olan hesabımı 21 Level yapıp Prime status yapmayı çok istiyordum. Şu an VAC korkusundan hesaba girmeye korkuyorum. Sizce VAC ban yer miyim?

Yav hile kullanmanın bile bir adabı vardır gidip m*moryhackersden oradan buradan beleş hile indirirsen tabii yersin.
Gamesense. Pub bu hileyi kullanmış olsan VAC yemezdin garantili. Free hileler genel de VAC yedirir.
Ama hile kullanmanızı tavsiye etmiyorum tabii ki de.

Skeet private bir hiledir. Öyle önüne gelen para verse bile alamaz HVH serverlerinde 30 kill oynarsan sürekli skeet userlarla arkadaş olursan bir süre sonra sana invite code atarlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı