CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah yersiniz böyle konuları görmek istemiyorum artık. İyi olmuş size haksız yere ban atacak değiller ya bizi aptal yerine koyuyorlar.

Skeet private bir hiledir. Öyle önüne gelen para verse bile alamaz HVH serverlerinde 30 kill oynarsan sürekli skeet userlarla arkadaş olursan bir süre sonra sana invite code atarlar.

Ben bir skeet kullanıcısıyım :)

Arkadaşlar CS:GO'da 11 level ve nova 1 yoldaş ranklı hesabım var. Benim için çok değerli bir hesap. Pazartesi günü yoldaş oynarken karşıya 2 tane mevlana geldi. Ve bende sinirlenip yeni hesap açıp hile indirdim. Hileyi oyuna enjekte ettim ve oyuna girdim hile çalışmadığını görünce başka bir hile indirdim. İndirdiğim hile sByte.exe diye bir hileydi oyuna enjekte edilen bir hile değildi. Hile ile oynadıktan sonra hileyi sildim. 1 gün sonra hile kullandığım hesapta VAC yemiş. Ve ben o hesaba, hile kullanmadığım asıl hesaptaki telefon numarasını girmiştim. Asıl hesabımdaki telefon numarasını kaldırdım ve e-posyayı da değiştirdim. Steam'ın dosyalarından userdatanın içindekileri sildim. Bilgisayarda başlat>çalıştır>%temp%teki dosyaların hepsini sildim. Asıl 11 level olan hesabımı 21 level yapıp Prime status yapmayı çok istiyordum. Şu an VAC korkusundan hesaba girmeye korkuyorum. Sizce VAC ban yer miyim?
Enjekte ettiysen ban yersin kaçarı yok. O oyun dll ye işledi. Eğer şansın varsa yemeyebilirsin fakat çok düşük ihtimal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı