CS:GO VAC ban

Nemss

Hectopat
Arkadaşlar CS'yi uzun zaman önce bıraktım rankım global olduğu için ayda bir maç atıp çıkıyordum rankım silinmesin diye en son oyuna 3 hafta önce girmişim ve hesap 4 gün önce VAC yemiş hesabımda faktör koruması var ow bani degil direkt VAC bu konuyu anlamıyorum hile açmadım açsam bile smurf hesabımda açarım ki smurfum de 1 hafta önce falan arkadaşlarla tek attım çok garip 3 haftadır girmediğim hesap ban yedi konuda fikri olan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de arkadaşım ban yedi fakat ow banıydı ve o kadar ticket atmasına rağmen maalesef banı kalkmadı. Yeni bir VAC dalgası olduğu için araya kaynamışsınız anlaşılan.

Cheat Engine gibi programlar tetiklemiş olabilir veya sadece VAC dalgası kurbanısınız benim arkadaşımda CS:GO'ya aylarca girmediği halde VAC yedi.

Bakın normalde ben de bu konulara pek inanmam, hatta bu konuyu açanların hile açtığını düşünürüm ancak benimde hesabım Vac yedi. İlginç gerçekten.

İyi olmuş. Smurf hesapta açan as hesabında da açar. Valve bir şekilde tespit etmiştir bilgisayarında hile olduğunu ve kullandığını.

Edit: İmkansız ama; overwatch ban yesen tamam diyeceğim, izleyenler yanlış raporladı. Sen de çok fazla iyi oynuyordun, hile gibi algılandı. Direkt VAC ban yediysen bunun kaçarı yok.

Geri
Yukarı