CS:GO VAC bandan pazardaki satışlar etkilenir mi?

Salo1

Hectopat
Bilgisayarım bozulduğundan dolayı CS:GO oynayamıyordum. Arkadaş oynamak isteyince hesabı oynaması için vermiştim 2 ay önce. 3 gün önce yeni bilgisayar aldım, 3-4 kere girdim oyuna sonra bugün VAC yediğimi gördüm. Hesabımı verdiğim arkadaşım önceden 2 kere VAC yemiş. VAC ban yemem arkadaşımın girmesinden dolayı olabilir mi? Sticker almıştım ve pazara koymuştum ban yemeden önce, pazarda satışta gözüküyor. İtemi alan olursa bana para gelir mi veya satılabilir mi?

Pazara item koyamıyorum ama önceden koyduklarım hala pazarda satışta gözüyor satılmaz mı?

Eşyalarının parasını arkadaşından iste.

Ben arkadaşa demiştim eğer VAC yersem steamdekilerin parasını alırım diye o da tamam demişti. Şimdi verir mi bilmiyorum isteyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC ban yemem arkadaşımın girmesinden dolayı olabilir mi?

Buraya girdiginiz zaman ne sebepten dolayi yasaklama aldiginiz yaziyor mu? Hesaplar ayni telefon numarasindan dolayi yasaklanmis olabilir.

Buraya girdiginiz zaman ne sebepten dolayi yasaklama aldiginiz yaziyor mu? Hesaplar ayni telefon numarasindan dolayi yasaklanmis olabilir.
benim telefon numaram kayıtlıydı ve hiç vac yemedim tek hesabım vardı.
girince böyle yazıyor
VAC and Game Bans for your account, s
Bans applied by the Game Developer
Counter-Strike: Global Offensive - View Help Page
Game Bans are not VAC Bans and they are issued by the individual game. Steam Support is unable to remove your in-game bans or to provide you with further information about your ban. All the information you can receive about the ban has been provided to you in-game.
Read our FAQ on Game Bans.

Geri
Yukarı