CS GO VAC Cezası Aldıktan Sonra Silip Tekrar Satın Almak

Saykopat

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar CS GO'da uzun süre önce hileden dolayı VAC ban yedim. (Evet hile sadece 4 maç ve 3 tanesi lose :D)
Lunar indirimlerinde diğer hesabıma hediye olarak atarım diye CS pack aldım ama yanlışlıkla kendime aldım. Anında iade ettim ama kabul edilmedi çünkü oyunu uzun süre oynamıştım ve VAC ban vardı. Bunu yapmaları yasal mı? 2. defa satın alıyorsun yanlışlıkla ve paran boşa gidiyor. Sözleşmede sadece VAC ban olan oyunlar iade edilemez diyor ama ikinci satın alımlarla ilgili herhangi bir kural bilmiyorum.

Bende çok merak ediyorum bunu sonucunu yazar mısınız? Peki satın alma işlemini gerçekleştirebildiniz mi VAC ban yediğiniz hesaba?

Bildigim kadarıyla aldığın oyunu 2 saatten fazla oynamazsan ve 1 haftaydı sanırsam geçmemişse geri iade edebiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pintipanda hatta videoada geri iade etmişti.

Hileye başvurmamın sebebi hilecilerdi hile kullanmadan 2 oyun önce karşıma hile kullanan 2 kişi geldi ve ben çok sinirlenmiştim adamlar negev hile kafa atıyorlardı ve son roundlar da hep negev ile oynamaya başladılar ben de merak ettim nasıl bu kadar kolay hile bulabiliyorlar diye ve ben de kullandım açıkçası oyunun güvenliği çok kötü hile forumlarında gezerseniz ne kadar çok hile kullanan ve yapan kişi olduğunu anlarsınız. Benim iade edememe sebebim VAC cezam olması ayrıca hilesiz de gayet iyi bir oyuncuyum hile kullanmadan DMG oldum. Onun için yazdığın o mesajı tınlamıyorum gereksiz insan.

Sebebi ne olursa olsun hile kullanan gereksizdir ve oynamayı bilmiyordur. Ayrica o hesapla senin bir daha cs go oynayamayacak olman mutluluk verici. Bizde global olurken kaç defa hile geldi report ettik önümüzdeki maça baktık silver.

Sorun yok zaten hilesiz daha iyi oynuyorum tabi karşımdaki hile değilse. Ayrıca hileyle 1 kere oynayan karşısındaki hileciyi hemen tanıyabiliyor. Bu da bana + bir yön kattı diyebilirim. Herkes gibi ben de karşımda hileli biri olmasından rahatsızlık duyuyorum.

@Saykopat Hile kullanmanın sana yararı olduğunu savunuyorsun. Karşıma hileciler geldi bende hile açtım diyorsun. Üstüne üstük bana gereksiz diyorsun. Bu da senin kaliteni gösteriyor zaten başka bir şey dememe gerek yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı