CS:GO VAC dalgası sonrası ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biliyorsunuz ki 11-12 Ağustos tarihlerinde ciddi bir VAC dalgası oluştu ve bu VAC dalgasından muzdarip olan oyuncu sayısı bir hayli fazla.
Güven faktörü kırmızı olan oyuncuların çoğunluğu banlandı. Ben de dahil.
Bazı insanlar, eğer cidden hatalıysa Valve, hesapları 1-2 ay sonra göz önünde bulunduruyormuş.
Sizce ben 1-2 ay beklemeli miyim? Çünkü Overwatch Ban'ım VAC banına dönüştü ve bazıları bekle diyor bazıları boşuna bekleme VAC açılmaz diyor.

Sizce ben ne yapmalıyım?
Aklımda GameSatış gibi sitelerden CS:GO hesabı almak var çünkü yeni bir hesap oluştursan ve Prime satın alsan oyunda çoğunlukla karşına hileciler geliyor ve senin de ister istemez güven faktörün kırmızı oluyor ve bunun sonucunda saçma sapan VAC dalgalarında araya kaynayabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama kaç ayda otomatik kaldırılır?
Belirli değil. Ne zaman hatalı olduğu anlaşılırsa o zaman olacaktır.

Bilgisayarınızda oyuna müdahale eden bir şey varsa ondan yasaklanmış olabilirsiniz. O durumda yasak kalkmaz. Tabii ki hile olmayan bir şeyi hatayla hile müdahelesi olarak saymadıysalar.

Hatırladığım kadarıyla mouse programları gibi programlarda VAC bana tabidi.(Hatırlamıyorum bir makalede okumuştum :D.)

Hatırladığım kadarıyla mouse programları gibi programlarda VAC bana tabidi.

Ya banlanmadan önce son 1 hafta önce normal ofis Mouse'u kullanıyordum, çok alışmıştım ama son günlerde hep takılıyordu. Sonra değiştirdim mousemi sanırım o yüzden oldu. Ama dediğim gibi büyük ihtimalle güven faktörün'den dolayı.

Ya banlanmadan önce son 1 hafta önce normal ofis Mouse'u kullanıyordum, çok alışmıştım ama son günlerde hep takılıyordu. Sonra değiştirdim mousemi sanırım o yüzden oldu. Ama dediğim gibi büyük ihtimalle güven faktörün'den dolayı.

Bir şey soracağım CS:GO'yu özelleştirdiniz mi? DLL dosyası atmak, bazı dosyaları ellemek vb vb.

Biliyorsunuz ki 11-12 Ağustos tarihlerinde ciddi bir VAC dalgası oluştu ve bu VAC dalgasından muzdarip olan oyuncu sayısı bir hayli fazla.
Güven faktörü kırmızı olan oyuncuların çoğunluğu banlandı. Ben de dahil.
Bazı insanlar, eğer cidden hatalıysa Valve, hesapları 1-2 ay sonra göz önünde bulunduruyormuş.
Sizce ben 1-2 ay beklemeli miyim? Çünkü Overwatch Ban'ım VAC banına dönüştü ve bazıları bekle diyor bazıları boşuna bekleme VAC açılmaz diyor.

Sizce ben ne yapmalıyım?
Aklımda gamesatış gibi sitelerden CS:GO hesabı almak var çünkü yeni bir hesap oluştursan ve Prime satın alsan oyunda çoğunlukla karşına hileciler geliyor ve senin de ister istemez güven faktörün kırmızı oluyor ve bunun sonucunda saçma sapan VAC dalgalarında araya kaynayabiliyorsunuz.

Gamesatış gibi sitelerden hesap almanı önermiyorum. İlk sahibi istediği zaman alabilir. Mecbur Prime'ye kadar kasacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı