Çözüldü CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

volkiavcii

Hectopat
İyi geceler, maç aramaya çalıştığım sırada bu sorunu alıyorum. Oyun dosyalarını doğruladım birçok yöntemi denedim olmadı. Ayrıca baktım yasaklanmamışım. Neden dolayı yapabilir?
Çözüldü, teşekkürler.

Çözüm
Vallahi hocam çözülmese bile format atmazdım. Çünkü çok büyük boyutlu oyunlar falan var. Nasıl çözüldü anlamadım ama şu anlık bir sorun yok.

Bu sorun genelde bazı programlardan dolayı kaynaklanıyor. CCleaner, Cheat Engine vs. gibi programlar bu hataya sebep olur. Bunları kaldırmak veya devre dışı bırakmak gerekir. İlgili Steam Makalesi burada, nedenini bulmana yardımcı olacaktır:

Vallahi hocam çözülmese bile format atmazdım. Çünkü çok büyük boyutlu oyunlar falan var. Nasıl çözüldü anlamadım ama şu anlık bir sorun yok.

Bu sorun genelde bazı programlardan dolayı kaynaklanıyor. CCleaner, Cheat Engine vs. gibi programlar bu hataya sebep olur. Bunları kaldırmak veya devre dışı bırakmak gerekir. İlgili Steam Makalesi burada, nedenini bulmana yardımcı olacaktır:

Çözüm

Geri
Yukarı