CS:GO, Valorant için monitör önerisi

Bütçe
2700 TL

MuhammetAlican

Decapat
Yukarıdaki monitör 144 Hz 1ms IPS panel bir monitör AOC markasının.

Yukarıda monitör 144 Hz 1 ms TN panel monitör LG markasının.

Yukarıdaki monitör 144 Hz 1 ms TN panel bir monitör ViewSonic markasının.

Yukarıdaki 2 monitör aynı ( sanırsam :D ) fiyat farkları var 144 Hz 1 ms TN panel bir monitör ViewSonic markasının.

Bunlardan hangi monitör daha iyi olur benim açımdan içimden TN geçiyor çünkü Pro olarak CS:GO Valorant vs. gibi oyunları oynamak istiyorum ve benim için önemli olan rakibi daha önce görmek yani hız. Diğer yandan IPS de güzel bir seçim renk doğruluğundan dolayı fikrinize danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba VA panel tercihim olmayacaktır bütçe 2700 TL ayrıca ASUS'dan 165 HS 1 ms VA monitörü vardı ghosting sıkıntısı vadı bayağı vardı hem de. Geçenlede yenisi geldi değişimden yine aynı sorun vardı yakın zamanda monitörü gönderdim servise büyük ihtimal iade alacağım ama yukarıda benim attığım monitörlerden hangisi olur sizce?

bide oyun vs için TN panel daha iyi değilmi önerdiğiniz panel VA tipine sahip.

Merhaba VA panel tercihim olmayacaktır bütçe 2700 TL ayrıca ASUS'dan 165 HS 1 ms VA monitörü vardı ghosting sıkıntısı vadı bayağı vardı hem de. Geçenlede yenisi geldi değişimden yine aynı sorun vardı yakın zamanda monitörü gönderdim servise büyük ihtimal iade alacağım ama yukarıda benim attığım monitörlerden hangisi olur sizce?

Bir de oyun vs için TN panel daha iyi değil mi önerdiğiniz panel VA tipine sahip.

O senin zevkine kalmış dostum

Geri
Yukarı