CS:GO VAR MS Sorunu

Steella

Kilopat
Daha fazla  
Bir anda 20'ye kadar çıkıyor önceden dikkat etmiyordum. Şimdi ise pingim 75 olmasına rağmen VAR denilen şey 20'ye kadar çıkıyor ve 400 ms etkisi yaratıyor yardımcı olursanız sevinirim.

1577651785453.png

• Anakart: Gigabyte A320M S2H
  • Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 570 8 GB
  • RAM: Patriot Viper steel 8 GB 3000MHz CL 16 DDR4
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2300X 3.50 GHz
  • Kasa/Güç Kaynağı: PowerBoost VK-C013B 500W RGB USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan FPS'inizin sağ tarafında yer alan VAR değeri. Alttaki sunucu ile alakalı.
Bunu herkese anlatmaya çalışıyorum ikisi farklı diye benim donanımsal sorunum var nasıl çözeceğim diye ama nafile ilk defa gördüm bu bilgiyi kullananı ve sormak istedim size standartlarda 0.3-0.8 arası olan var ms değerim gereksiz bir şekilde 10-15 saniyede bir dengesizleşiyor ve önemli anlarda 2.0-4.0 vb. değerlere çıkıp tekrar iniyor ve bunu düzensiz yapması akıcılığı bertaraf ediyor sistem full optimize ve güncel her ayarı teker teker iğneledim ancak yinede başa çıkamıyorum. Var mıdır bir bilginiz sorunu çözmekle ilgili.

Peki ne zaman düzelir? İlk defa başıma böyle bir olay geliyor.
Resmi rekabetçi eşleştirmede de mi durumlar böyle?
Bunu herkese anlatmaya çalışıyorum ikisi farklı diye benim donanımsal sorunum var nasıl çözeceğim diye ama nafile ilk defa gördüm bu bilgiyi kullananı ve sormak istedim size standartlarda 0.3-0.8 arası olan var ms değerim gereksiz bir şekilde 10-15 saniyede bir dengesizleşiyor ve önemli anlarda 2.0-4.0 vb. değerlere çıkıp tekrar iniyor ve bunu düzensiz yapması akıcılığı bertaraf ediyor sistem full optimize ve güncel her ayarı teker teker iğneledim ancak yinede başa çıkamıyorum. Var mıdır bir bilginiz sorunu çözmekle ilgili.
Buna 5400RPM HDD'ler de sebep olabiliyor, Optimus dizüstüler de, bir sürü etken var. Ayrı bir konu açıp detaylıca yazarsanız oradan yardımcı olayım.

Buna 5400RPM HDD'ler de sebep olabiliyor, Optimus dizüstüler de, bir sürü etken var. Ayrı bir konu açıp detaylıca yazarsanız oradan yardımcı olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı