CS:GO vs. LoL

ibrahiiimkara

Femtopat
Daha fazla  
LoL Türkiye sunucusunda elmasım, West sunucusunda altınım. CS:GO'da Dmg'yim. LoL'ü kanser kitleden dolayı bıraktım çünkü iki sunucuda da kanser kitle mevcut. CS:GO'yu daha çok hile sebebiyle bıraktım. Artık sanki zevk alamıyorum hiçbir oyundan. Siz olsanız yine de hangisini oynardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL Türkiye sunucusunda elmasım, West sunucusunda altınım. CS:GO'da Dmg'yim. LoL'ü kanser kitleden dolayı bıraktım çünkü iki sunucuda da kanser kitle mevcut. CS:GO'yu daha çok hile sebebiyle bıraktım. Artık sanki zevk alamıyorum hiçbir oyundan. Siz olsanız yine de hangisini oynardınız?

CS:GO'yu 5200 saat oynadım. Tecrübeli biri olarak Prime olmama rağmen karşımıza hile takım geliyor. Artık bıktık.

Her ne kadar hileler gelip, drop atmadın diye kick atan toxicler, iyi bir kill alıp hile diyenler ve kötü oynayanlar olsa da, CS:GO'dan bir türlü vazgeçemedim.

Ne kadar 3K CS:GO saatim olsa bile artık CS:GO'yu üzülerek bıraktım bu yeni gelen bilet sistemi vb beni çok bağlamadı ve oyunun diğer sorunu hile maalesef bu bir satış stratejisi diye düşünüyorum ve oynamaya devam eden arkadaşlara kolay gelsin diyorum. İddle Master kullanarak para katla sonra istediğin oyunları alabilirsin.

Siz nasıl bir yol izlemek istiyorsunuz? Sanki artık böyle hitap eden bir Online oyun kalmamış gibi hissediyorum. Ya hile ya kanser kitle.

Euro Truck Simulator 2 multiplayer oynuyordum ve çok zevkliydi. Fakat direksiyon setimdeki sıkıntı yüzünden başkası ile kafa kafaya girdim ve sınırsız banlandım. Şu anda Minecraft oynuyorum. Başka oynuabileceğim oyun yok :(

Elma vs armut gibi bir karşılaştırma. Soruya dönecek olursak her ikisini de bıraktım. Çünkü dediğiniz sebepler insanı oyundan soğutan şeyler. En temizi rekabetçi oyun oynamak yerine oyunun asıl amacını hissettiren oyunlar oynamak olur. Rekabet girince işin rengi değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı