CS:GO vs Valorant

EL3CTUS

Picopat
Kat─▒l─▒m
2 Nisan 2021

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210921_221216_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210921_221216_com.android.gallery3d.jpg
    80,7 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 33
  • Screenshot_20210921_221218_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210921_221218_com.android.gallery3d.jpg
    97,5 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 33
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ubat 2021
Valorant, CSGO'yu asla bitiremiycek. bitircek deyenler ise 13 ya┼č alt─▒ oyun d├╝nyas─▒na yeni girmi┼č ki┼čilerdir
Cs 1.6 dan beri oynuyorum ve CS:GO yu da ├ž─▒kt─▒p─▒ g├╝nden beri oynuyordum ama art─▒k valorant─▒n cs yi ge├žme ihtimali oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bir g├╝n valve hileye ├ž├Âz─čm bulursa i┼čte o zaman yine cs ├╝stte olur (faceit dahil).

Sinan Engin v1

Centipat
Kat─▒l─▒m
18 Aral─▒k 2020
├ç├Âz├╝mler
6
CS:GO turnuvalar─▒n izleyici say─▒s─▒ndan anlayaca─č─▒n─▒z gibi art─▒k ├Âl├╝yor. Valorant daha pop├╝ler.

Daha 2g├╝n ├Ânce navi (di─čerini hat─▒rlam─▒uorum) Intel esl finali 432K izlendi ama sen bilirsin.
2 oyunda ki┼čiye has bu arada ama vuru┼č hissi ve daha ger├žek├ži oldu─ču i├žin CS:GO

TBTURK

Centipat
Kat─▒l─▒m
11 Kas─▒m 2019
├ç├Âz├╝mler
1
Bana kal─▒rsa oynan─▒┼č ├že┼čitlili─činden dolay─▒ Valorant. CS:GO art─▒k ├žok fazla kendini tekrar ediyor gibi geliyor zevk alm─▒yorum. Fakat Valorant oynarken farkl─▒ yetenekleri olan karakterle oynamak oyunun oynan─▒┼č s├╝resini daha fazla artt─▒r─▒yor bence. ├ťstelik Riot Games'in g├╝ncellemeleri ile oyuna her zaman de─či┼čiklikler geliyor ve bu oyun keyfini daha ├žok y├╝kseltiyor.

UnderFeels

Femtopat
Kat─▒l─▒m
2 Temmuz 2021
Eveet geldik malum soruya. CS:GO mu Valorant m─▒? Bence Valorant ­čśÇ
Oyun olarak hangisi daha iyi diye bir ┼čey yok.Sen hangisini daha ├žok seviyorsun var,15 y─▒ll─▒k cs ve halflife 6 y─▒ll─▒kta csgo oyuncusu olarak volarant─▒n kalite olarak da oynan─▒┼č olarak da cs den geride oldu─ču kesin ama volarant da cs kadar d├╝z de─čil,bir mmo oyunu kafas─▒ ├Âzel g├╝├žlerle oynamak ayr─▒ bir tat veriyor oyuna ama dedi─čim gibi k─▒yaslanacak tek noktalar─▒ fps olmalar─▒.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Yukar─▒