CS:GO vs. Valorant

Cochisetr

Decapat
Katılım
20 Ağustos 2019
Mesajlar
79
Artık yeni başlayan birisinin CS:GO da yükselmesi çok zor hatta imkansıza yakın. Hele ülkemizde düşünmek bile saçma. Valorant'ta ise şuan başlamaya müsait bir ortam var birçok yeni takım kuruluyor. Oyunda henüz yerleşmiş bir oynayış yok. O yüzden yeni başlayanlar için direkt tercih sebebi. Hangi oyun daha iyiye gelecek olursak bence vuruş hissi nedeniyle CS:GO daha iyi ama Valve oyunun arkasında durmuyor.
 

Tremonster

Kilopat
Katılım
14 Nisan 2015
Mesajlar
2.720
Makaleler
1
Çözümler
10
Yer
KNOWHERE
@Wrynzz Yanlış. Sadece ben de demiyorum bunu. Başka birinin yorumuna boş demeden kendi yorumuna bak bir. Sadece nitr0 var T1 seviyede CS oynayıp Valorant'a geçen.
https://www.reddit.com/r/ValorantCompetitive/comments/n4k8dq "Ekmeklerini düşünüyor" olsalardı s1mple, device, ZywOo gibi en baba T1 oyuncular da geçerdi. Bıdı bıdı yapmaya gerek yok burada.
Ayrıca tek yorumda iki kere aynı -de ekini bağlaç gibi kullanmaya çalışmanı da tebrik etmeden geçemeyeceğim.
 
Son düzenleme:

Wrynzz

Decipat
Katılım
7 Aralık 2019
Mesajlar
1.306
Makaleler
2
Çözümler
1
@Wrynzz yanlış. Sadece ben de demiyorum bunu. Başka birinin yorumuna boş demeden kendi yorumuna bak bir. Sadece nitr0 var T1 seviyede CS oynayıp Valorant'a geçen.
https://www.reddit.com/r/ValorantCompetitive/comments/n4k8dq "Ekmeklerini düşünüyor" olsalardı s1mple, device, zywoo gibi en baba T1 oyuncular da geçerdi. Bıdı bıdı yapmaya gerek yok burada.
Ayrıca tek yorumda iki kere aynı -de ekini bağlaç gibi kullanmaya çalışmanı da tebrik etmeden geçemeyeceğim.

Oyunlar değişiyor. E-spor arena büyüyor.
Ve sen gelip bana 10 yıldır e-spor arena da olan CS:GO'nun rakibi olamaz diyorsun?
Devam et.
 

Yeni konular

Yukarı