CS:GO vs Valorant

IQ seviyesi düşük olanlar genelde CS:GO tercih ederler. Çünkü CS:GO oyununu oynarken çok fazla düşünmenize gerek yoktur, çok fazla ezber bir anlayışı vardır. Valorant ile kıyaslanamaz. Aklı olan Valorant'ın daha iyi olduğunu bilir :p Bence.
Bu kullandığınız kelimeler hakaret oluyor, klasik Valorantcı kelimleri yani 😛

Kimin neyi sevip sevmediğine bir şey demem direkt olarak. Ama mantık konusunda CS:GO Valorant ile asla yarışamaz. CS:GO oyununda tamamen ezber oyun döner, ha profosyonel oyuncular bu konuda daha gelişmiştir, ama CS:GO public game ezber oyundan ötesi değildir. Şahsen ben bu durumdan hiç zevk almam. Toplamda 6k saat'im oldu, ilk zamanlar zevk alıyordum. Ama ezber oyunu anladığım zaman bu bana artık zevk vermedi, daha çok bir çeşit hırs yapıyordu. Eğri oturup doğru konuşacaksın. CS:GO ezber oyundur. Valorant public game de yüksek level olanlar bile beyin fırtınaları yapabiliyor, ama CS:GO 8 level'den tut 3000 elo'ya kadar ezber oyun oynanıyor. CS:GO'da mesela düşman infosu almak için ne yapılabilir en fazla ? Bilen bilir bunu da ben söylemiyim. Valorant'da bu durum çok fazla. Bir çok şekilde info alınabiliyor. Bir sürü mantıklı anlayışı var Valorant'ın, ama CS:GO oyunu çok eksik bu konuda. Ezber oyun. Bu kadar. Bu ezberliği sevenler de sevebilir, ama bu ezber oyun olduğu gerçeğini değiştirmez, Valorant'ın daha mantıklı, daha gelişmiş bir oyun olduğunu değiştirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı