CS:GO vs Valorant

Frankfurt bile kötü.

R6 şuan için hem CS hem Valorant'dan daha iyi. İkisininde ezer geçer. Ama valorant çok çocuksu geliyor bana.
R6 ile bu oyunları karşılaştırmak saçmalık. Kategorize etsek R6 farklı kategoriye girer. Bu arada bence Valorant ile CS'yi karşılaştırmakta saçmalık ama neyse. Gerçi Valorant'a "Anime oyunu" diyen birisinin mesajı ne kadar dikkate alınmalı, tartışılır.

Bence Valorant'ın tek artısı İstanbul sunucusu olması ve 128 tick olması. Ama görüyoruz ki İstanbul sunucusu o kadar toksik ki, Frankfurt'da oynamayı tercih ediyor insanlar. 128 tick'e ise CS:GO'yu MM üstünden oynamadığın sürece erişebiliyorsun. Valorant'daki Battle Pass de bazıları için bir artı fakat benim için önemsiz.

Onun dışında hangi oyunun güzel olduğunu tartışmak mantıksız. Kişisel zevk. CS:GO'nun silah seslerinin anlamsız yüksek olması, hs veya flaş yemenin insanı sağır etmesi dışında her yönünü daha çok seviyorum. Valorant aynı hissi vermiyor.

Bence Valorant'ın tek artısı İstanbul sunucusu olması ve 128 tick olması. Ama görüyoruz ki İstanbul sunucusu o kadar toksik ki, Frankfurt'da oynamayı tercih ediyor insanlar. 128 tick'e ise CS:GO'yu MM üstünden oynamadığın sürece erişebiliyorsun. Valorant'daki Battle Pass de bazıları için bir artı fakat benim için önemsiz.

Onun dışında hangi oyunun güzel olduğunu tartışmak mantıksız. Kişisel zevk. CS:GO'nun silah seslerinin anlamsız yüksek olması, hs veya flaş yemenin insanı sağır etmesi dışında her yönünü daha çok seviyorum. Valorant aynı hissi vermiyor.
CSGO bedava hali mi yoksa valorantmı

Eğer klasik oyun tarzı ve stabilize arıyorsan C:S olabilir. Daha fantastik ve çeşitlilik arıyorsan Valorant. Toxic ve hile konusu kişiden kişiye değişebilir. İnternetin iyiyse Valorant'ta Frankfurt ve Tr sunucusu dışındakilerin de gideri var.

Geri
Yukarı