CS:GO "Windows bu aygıtı durdurdu kod 43" hatası

Ahmetb58

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba CS:GO açıkken sistem bir anda yatay mavi çizgiler vermeye başladı ve " Windows bu aygıtı durdurdu kod 43" hatası verdi ekran çözünürlüğü 800x600 kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba CS:GO açıkken sistem bir anda yatay mavi çizgiler vermeye başladı ve " Windows bu aygıtı durdurdu kod 43" hatası verdi ekran çözünürlüğü 800x600 kaldı.

Ekran kartının VRAM lerinden kaynaklıydı sanırım bu sorun ıstılma gibi çözümleri var ama bildiğiniz bir tamirci varsa ona sorun.

Bende dün bu sorun vardı ekran kartının DDU ile sürücülerini kaldırın ve WHQL imzalı sürücüsünü yükleyin.

Sanıyorum grafik kartını durdurmuş. Yeniden başlat yapınca sonuç ne oldu? Olay görüntüleyicisinde nasıl bir hata vermiş o anda? Ekran kartı nedir? Driver güncel mi?

Windows 10 Pro i5 3470 8 GB RAM GeForce GTX760 2 GB 256 Bit ekran kartı.

Hocam aygıt yöneticisine bakar mısınız hata veren sürücü ekran kartı sürücüsü mü? Muhtemel öyle olduğunu düşünüyorum NVIDIA Experience üzerinden sürücüler kısmında en sağdaki 3 noktaya tıklayıp sürücüyü yeniden kura basar mısınız?

Hocam aygıt yöneticisine bakar mısınız hata veren sürücü ekran kartı sürücüsü mü? Muhtemel öyle olduğunu düşünüyorum NVIDIA Experience üzerinden sürücüler kısmında en sağdaki 3 noktaya tıklayıp sürücüyü yeniden kura basar mısınız?
Evet hatayı veren ekran kartı, kartın driverlerini sildim tekrar yükledim devre dışı bıraktım ve yeniden etkinleştirdim yine çözülmedi ☹️

Driveri nereden silip tekrar yüklediniz aygıt yöneticisi üzerinden mi?
Şöyle yaptım daha doğrusu bilgisayar sekmesinden kaldır ve değiştire girip Nvidia progamlarını sildim ve Nvidia kontrol merkezinide sildim ancak ekran net gözükmüyor bu yüzden yapabilicegim şeyler kısıtlı anydeskle telefonla bağlanıp yapıyorum acaba ekran kartının chipset'i mi bozuldu

Yeni konular

Geri
Yukarı