CS:GO yayını Twitch ayarları

Mert Yavuz123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da yayın yapmak istiyorum daha önceden MMORPG yapıyordum fakat şu an CS:GO yapmak istiyorum. 600'lerde olan FPS 200 300 arasına dusuyor.
360Hz monityör kullanıyorum.

Bilg sistemimde 5600X işlemciyle 3060 Ti ekran kartım mevcut. Fakat devamlı olarak FPS düşmesi yiyorum oyun ağırlaşıyor.
İnternet hızım 110 MB download 8.5 MB upload.

Gerçekten hiç bilmeyen birine anlatır gibi beni bu sıkıntıdan kurtaracak birine ihtiyacım var.

Test yayınlarında hiç drop yok .

Son düzenleme:
Yayın açmak ağır yüktür. O yüzden bunlar normal. Daha hafif bir şekilde yayın açmak için Capture Card'a ya da direkt sadece yayını yönetecek bir PC'ye ihtiyacınız var. 200-300 FPS de az değil. İşlemciyi OC'leyerek biraz daha yükseltebilirsiniz FPS'i.

Capturecard alırsam bu sıkıntıdan kurtulmus olurmuyum ?
Yayın açmak ağır yüktür. O yüzden bunlar normal. Daha hafif bir şekilde yayın açmak için Capture Card'a ya da direkt sadece yayını yönetecek bir PC'ye ihtiyacınız var. 200-300 FPS de az değil. İşlemciyi OC'leyerek biraz daha yükseltebilirsiniz FPS'i.

2 bilgisayarlı sistemler için capturecard kullanılıyor genelde. Pek işe yaramaz sizin için. 720p 4K bitrate yayın açmayı deneyin ya da CPU Overclock'u

Bir adet laptopum mevcut onla yapabilir miyim acaba.

2 bilgisayarlı sistemler için capturecard kullanılıyor genelde. Pek işe yaramaz sizin için. 720p 4K bitrate yayın açmayı deneyin ya da CPU Overclock'u.
Şu an teset yayın modunda şu an bu sekilde.

1636920996160.png

Dosya Ekleri

• 1636920947117.png
    1636920947117.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı