CS:GO yeni açılan hesap VAC yer mi?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
CS:GO'dan VAC yemiştim. Bilgisayarıma format atmadan önce 2 hesabıma da rahatça girebiliyordum, çünkü Prime almadığım için VAC yese de bir şey olmaz, diyordum. Şimdi ise Prime aldım ama yeni format attığım için sadece VAC'sız hesabıma girdim, yani ana hesabıma girmedim. Aynı PC üzerinde olduğu için acaba aynı IP'den vs. Prime aldığım hesabım VAC yer mi diye endişeleniyorum. Sizce yer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'dan VAC yemiştim. Bilgisayarıma format atmadan önce 2 hesabıma da rahatça girebiliyordum, çünkü Prime almadığım için VAC yese de bir şey olmaz, diyordum. Şimdi ise Prime aldım ama yeni format attığım için sadece VAC'sız hesabıma girdim, yani ana hesabıma girmedim. Aynı PC üzerinde olduğu için acaba aynı IP'den vs. Prime aldığım hesabım VAC yer mi diye endişeleniyorum. Sizce yer mi?

Aynı mail ve telefon numarasını kullanmadıysanız bir sorun olacağını sanmıyorum.

Aynı mail ve telefon numarasını kullanmadıysanız bir sorun olacağını sanmıyorum.
Aynı e-mail ve telefon numarası üzerinden değilse ban yemezsin. Telefon numarası ve mailde belli bir süre geçtikten sonra VAC'leri kalkıyor onları da kullanabilirsin. Önce VAC'lı hesaplardan kaldır tabii.

E-posta adresine verilen bir kısıtlama yok. Telefon numarası meselesinde ise sadece yasaklama anında aynı telefon numarasını paylaşıyorsa diğer hesaba yasaklama verilir. Sonradan başka bir Steam hesabına aynı telefon numarası sorunsuz eklenebilir.

IP'den bir sorun olmaz. Yalnızca daha önce girdiğiniz hesaplarda kırmızı faktör durumu olduysa yeni girdiğiniz hesap da direkt flaglenip kırmızı faktöre düşebiliyor. Eğer böyle bir durum yaşadıysanız ne olur ne olmaz userdata dosyasını temizleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı