CS:GO yeni operasyon kâr ettirir mi?

Düşmeme ihtimali çok yüksek geçen operasyon düşmemişti çünkü fakat düşmemesine rağmen yaklaşık 700 TL kar bırakmıştı bana 6 hesaptan 125 TL civarı bir kar ile sadece kasa satarak. Parasını çok rahatlıkla çıkarabilirsin üstüne yanlışlıkla kar bile yaparsın sadece kasa satarak kasa istemiyorsan ajan alırsın kar oranı düşük olur ama fiyatını rahat çıkarır.
Geçen sene 108 TL fiyata düşmüştü. Ama sonrasında dolar kuru güncellemesiyle eski fiyatından daha pahalı olmuştu. :)

100-110 TL civarlarına düşer diye düşünüyorum.
Kırık diş kasası operasyonun sonunda 7 tl idi. 7x50=350 tl 100 tl stea
Düşmeme ihtimali çok yüksek geçen operasyon düşmemişti çünkü fakat düşmemesine rağmen yaklaşık 700 TL kar bırakmıştı bana 6 hesaptan 125 TL civarı bir kar ile sadece kasa satarak. Parasını çok rahatlıkla çıkarabilirsin üstüne yanlışlıkla kar bile yaparsın sadece kasa satarak kasa istemiyorsan ajan alırsın kar oranı düşük olur ama fiyatını rahat çıkarır.
Çok şans olduğu için mavi bile gelme ihtimali çok çok düşük. 20 tane aldım 1 mavi geldi o gelmese kar mar edememiştim.

Kırık diş kasası operasyonun sonunda 7 tl idi. 7x50=350 tl 100 tl stea

Çok şans olduğu için mavi bile gelme ihtimali çok çok düşük. 20 tane aldım 1 mavi geldi o gelmese kar mar edememiştim.
mavi gelme derken ?
Kırık diş kasası operasyonun sonunda 7 TL idi. 7x50 = 350 TL 100 TL stea.

Kasaları açmaktan bahsetmiyorum yalnız.

Burada ajanların fiyatı çok düşüyor. Kırmızılar bile 50 TL olduğunu düşünürsen 50x4 = 200 50 TL Steam'in kar payı sadece 20 TL kar edebiliyorsun.

Op fiyatı 130 TL üstat ajanlar 25 yıldız 4 adet alabiliyorsun. Min 50 TL'den rahatlıkla operasyonun fiyatını çıkartabiliyorsun. Güzel okursan fiyatını gayet rahat çıkartır kar oranı düşük olur diyorum. İşini bilen biri zaten Steam'den satmaz ajanları o komisyonlar çekilmez.

Op fiyatı 130 TL üstat ajanlar 25 yıldız 4 adet alabiliyorsun. Min 50 TL'den rahatlıkla operasyonun fiyatını çıkartabiliyorsun. Güzel okursan fiyatını gayet rahat çıkartır kar oranı düşük olur diyorum. İşini bilen biri zaten Steam'den satmaz ajanları o komisyonlar çekilmez.
Kar etmek istiyosan ya sadece kasa alacak ve satacaksın ya kırmızı eşya düşüreceksin.

Kırık diş de de kasa fiyatları 10 lirayı aşacak diyorlardı şu an 2 TL. Önermiyorum, almayın.

Kırık dişde zamanında 10 TL oldu zaten piyasayı takip edip satış yapmak lazım ki kar edebilesin.
Ben böyle operasyonları anladım. Kar etmek istiyorsanız ya hemen satacaksınız ya da 2-3 sene bekleyeceksiniz. Ben şu an kırık diş operasyondan bir sürü eşyam var ve hepsini bekletiyorum pahalanır diye.

Kırık diş Max 9 TL oldu daha artıcağını düşünmüyorum elinden çıkarabiliyorsan çıkar benim önerim.

Geri
Yukarı