CS:GO yeni operasyon kâr ettirir mi?

Bu bir yatırımdır. Dün 5 TL yakındı. Ama operasyonla birlikte düştü. Düşebilirde çıkabilirde. Yaparken riski göze almak gerekiyor.
Ben böyle operasyonları anladım. Kar etmek istiyorsanız ya hemen satacaksınız ya da 2-3 sene bekleyeceksiniz. Ben şuan kırık diş operasyondan bir sürü eşyam var ve hepsini bekletiyorum pahalanır diye.

Ben böyle operasyonları anladım. Kar etmek istiyorsanız ya hemen satacaksınız ya da 2-3 sene bekleyeceksiniz. Ben şuan kırık diş operasyondan bir sürü eşyam var ve hepsini bekletiyorum pahalanır diye.
Bende de 300 civarı kasa var. Ama yatırım olarak bekletiyorum. 3-4 sene civarı satmam diye kastım zaten. Ama nakit ihtiyacı olanlar anlık olarak satmalı söylediğiniz gibi.

30 Eyl 2021 (7:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir/Pazar'a Konabilir diye ibare var,yani şimdi alsak bir hafta sonra satabiliriz diye düşünüyorum doğru mudur acaba ?

Şuan 130TL ya bu ne kadar düşer? Alasım var ama 1 hafta pazar banı var. Hiç operasyon almadım şimdi zorluk çekerim de düşünüyorum. 100 yıldız yapıp 50 kasa açsam hiç yoktan parasını çıkartır mıyım ? Kar etme gibi bir durumum yok ?

Şu an 130TL'ya bu ne kadar düşer? Alasım var ama 1 hafta pazar banı var. Hiç operasyon almadım şimdi zorluk çekerim de düşünüyorum. 100 yıldız yapıp 50 kasa açsam hiç yoktan parasını çıkartır mıyım? Kar etme gibi bir durumum yok?

Düşmeme ihtimali çok yüksek geçen operasyon düşmemişti çünkü fakat düşmemesine rağmen yaklaşık 700 TL kar bırakmıştı bana 6 hesaptan 125 TL civarı bir kar ile sadece kasa satarak. Parasını çok rahatlıkla çıkarabilirsin üstüne yanlışlıkla kar bile yaparsın sadece kasa satarak kasa istemiyorsan ajan alırsın kar oranı düşük olur ama fiyatını rahat çıkarır.

Yeni konular

Geri
Yukarı